• Informacje na temat:

  perkusista kombi

Artykuły na temat: perkusista kombi
 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  Sławomir Łosowski, założyciel zespołu Kombi, po raz pierwszy opowiedział o konflikcie z Grzegorzem Skawińskim. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki "Kombi. Prawdziwa historia".

 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  ..., były perkusista grupy TSA. Zaprosił na próbę zespołu utworzonego przez byłego lidera grupy Kombi Grzegorza Skawińskiego. Odrzuciła ofertę, była wtedy zakochana w chłopaku z Second Face. Po pół roku(...)Stworzyli rockową mieszankę wybuchową, która wcześniej czy później musiała eksplodować. On, Grzegorz Skawiński, stary wyjadacz, z karierą w legendarnym zespole Kombi, i ona, pełna kompleksów 18

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Grzegorz Skawiński o konflikcie z Agnieszką Chylińską: Na początku był żal

  Najprawdopodobniej nic nie wyjdzie z powrotu grupy O.N.A., ale są szanse na współpracę Grzegorza Skawińskiego i Agnieszki Chylińskiej.

 • Kombi: Jan Pluta nie żyje

  Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Jan Pluta, współzałożyciel i perkusista grupy Kombi, który później występował także w jej kontynuacji pod nazwą Kombii.

 • Posłuchaj byłego lidera Kombi!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać piosenki "Niebo, które czeka". Tym nagraniem przypomina o sobie klawiszowiec Sławek Łosowski, były lider grupy Kombi, który nie bierze udziału w kontynuacji tego zespołu pod nazwą Kombii.

 • Wraca Kombi!

  Po 11 latach przerwy na scenę muzyczną wraca zespół Kombi. Nad nowym materiałem pracują w studiu Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta. W składzie nie ma jednak klawiszowca, Sławomira Łosowskiego i zapewne dlatego, ze względów formalnych, grupa będzie się nazywać Kombi 2.

 • "Miłość, to dwoje nas"

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać nowego singla Sławka Łosowskiego, klawiszowca i lidera grupy Kombi.

 • "Zespół ma przyszłość"

  .", ukazała się jesienią 2004 r., a w nagraniach wziął udział Jan Pluta, oryginalny perkusista Kombi. Z tej okazji Grzegorz Skawiński opowiedział Arturowi Wróblewskiemu m.in. kulisach powstania nowej(...)Zespół Kombi był jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców lat 80. Takie piosenki, jak "Black And White", "Słodkiego miłego życia" czy "Nasz rendez-vous", stały się wielkimi przebojami tamtej

Wideo na temat: perkusista kombi
 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...