• Informacje na temat:

  perkusista marcin szyszko

Artykuły na temat: perkusista marcin szyszko
 • Marcin Szyszko nie żyje

  We wtorek (4 czerwca) w wieku 43 lat zmarł Marcin Szyszko, do wiosny 2006 roku perkusista grupy Wilki.

 • Perkusista Wilków w tarapatach

  Marcin Szyszko, perkusista zespołu Wilki, został zatrzymany przez policję, gdy prowadził samochód po zażyciu narkotyków. Za jazdę pod wpływem środków odurzających i spowodowanie kolizji, grozi mu rok więzienia.

 • Wilki z nowym perkusistą

  Marcin Szyszko nie jest już perkusistą Wilków. O powodach rozstania muzyka z zespołem na oficjalnej stronie Wilków poinformował Robert Gawliński, wokalista i lider formacji.

 • Wilki: Podpadłem Robertowi

  Na początku 2006 roku z zespołu Wilki usunięty został Marcin Szyszko - perkusista formacji nie mógł poradzić sobie z uzależnieniem od narkotyków. Na jego miejsce Robert Gawliński, lider grupy przyjął Huberta Gasiula, który wcześniej występował w zespołach Dezire i Roan. Jak przyznaje nowy pałker Wilków, już na początku współpracy "udało" mu się podpaść Robertowi...

 • Wilki: Trasa później

  Do sklepów trafiła już nowa płyta Wilków, zatytułowana "Watra". Muzycy - w osobach wokalisty Roberta Gawlińskiego i basisty Marcina Ciempiela - byli w poniedziałek, 8 listopada, gośćmi naszej CZATerii i odpowiadali na pytania internautów. Ujawnili, iż na razie Wilki nie planują dużej trasy koncertowej po Polsce.

 • "Nie jesteśmy narodem wybranym"

  Ponad dwa lata fani Wilków czekali na ich szósty album, zatytułowany "Obrazki", następcę "Watry" z 2004 roku. Stało się tak głównie dlatego, że grupę kierowaną przez wokalistę Roberta Gawlińskiego dotknęły problemy natury personalnej - formację opuścili bowiem Marcinowie Ciempiel i Szyszko, a na ich miejsce przyjęto Leszka Biolika i Huberta Gasiula. Zmianie uległa nie tylko sekcja rytmiczna

 • Wilki czatują

  Nowa płyta zespołu Wilki, zatytułowana "Watra", jest już w sprzedaży. Promuje ją singel "Bohema", który już stał się sporym przebojem. Na albumie fani znajdą kilka niespodzianek - w dwóch utworach przy mikrofonie Roberta Gawlińskiego zastępują koledzy z zespołu. O szczegóły możecie wokalistę zapytać osobiście już dzisiaj, gdy od godz. 14.00 będzie on gościem naszej CZATerii.

 • Wilki i "Watra"

  "Watra" - taki tytuł będzie nosić nowa płyta Wilków. Następca przebojowej "4", z której pochodzi słynna "Baśka", ma pojawić się w sklepach na początku listopada. A wcześniej, bo już 27 września, w radiu RMF FM będzie można posłuchać promującej album kompozycji "Bohema".

 • Wilki o nowej płycie

  Już 10 listopada do sklepów trafi nowy studyjny album zespołu Wilki zatytułowany "Obrazki". Na stronach INTERIA.PL wybraliście pierwszy singel promujący to wydawnictwo, piosenkę "Na zawsze na wieczność". Specjalnie dla nas o nowej płycie opowiedział nam Robert Gawliński, lider zespołu.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. "Oprócz błękitnego nieba..."

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy świat muzyki stracił tak wybitne postaci, jak m.in. Marek Jackowski, Jarosław Śmietana, Ray Manzarek, Lou Reed, Ravi Shankar, Alvin Lee czy Jeff Hanneman ze Slayera.