• Informacje na temat:

  perkusista phila collinsa

Artykuły na temat: perkusista phila collinsa
 • Phil Collins kończy karierę

  Rock and Roll Hall of Fame. Zobacz teledysk do jednego z największych hitów Phila Collinsa:(...)Ponad 40 lat kariery brytyjskiego wokalisty odcisnęło piętno na jego ciele. Były perkusista i wokalista zespołu Genesis, znany także z twórczości solowej częściowo stracił słuch, cierpi na problemy...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Problemy zdrowotne Phila Collinsa

  Wokalista i perkusista Phil Collins ma poważne problemy zdrowotne, które uniemożliwiają artyście grę na instrumencie. Z powodu zniszczonych nerwów dłoni, muzyk musi przyklejać pałeczki perkusyjne do dłoni, gdyż nie jest w stanie ich utrzymać.

 • Phil Collins powraca

  Ponad dwa lata po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu kariery Phil Collins powraca na scenę. Wokalista bierze pod uwagę nawet koncerty z grupą Genesis!

 • Phila Collinsa kłopoty ze słuchem

  Phil Collins, legendarny brytyjski wokalista i wspaniały perkusista, kiedyś członek zespołu Genesis, przyznał w jednej z ostatnich wypowiedzi, że zamierza znacząco ograniczyć działalność koncertową. Wszystko przez to, że od pewnego czasu ma on poważne kłopoty ze słuchem i bardzo źle znosi hałas. Tak więc chyba nie ma co oczekiwać światowej trasy koncertowej promującej jego najnowsze dzieło

 • Phil Collins w separacji

  Phil Collins (55 l.), były wokalista i perkusista grupy Genesis, po blisko siedmiu latach postanowił rozstać się z żoną Orianne Cevey. Para zdecydowała się na separację ze względu na "dobro swoich dwóch dzieci".

 • Phil Collins: Przypomnieć emocje

  Phil Collins ostatnie większe sukcesy odniósł aż 20 lat temu. Potem przypominał o sobie przeprowadzką do Szwajcarii w celu uniknięcia płacenia wysokich podatków, następnie kolejnym rozwodem, postępującą utratą słuchu i innymi kłopotami ze zdrowiem. Teraz wokalista powraca z soulową płytą "Going Back".

 • Phil Collins: Powrót po 6 latach

  Miliony fanów na całym świecie długo oczekiwały na powrót Phila Collinsa. Ten 51-letni obecnie angielski wokalista i perkusista milczał przez sześć lat, oddając się w tym czasie życiu rodzinnemu. Zamieszkał na stałe w Szwajcarii, ponownie ożenił się, doczekał się też kolejnego dziecka, syna Nicholasa. W końcu powrócił do studia, nagrywając album "Testify", który ukaże się w przyszłym tygodniu, 12

 • Phil Collins: Dzień w raju

  Niezły wokalista, uznany perkusista, bezpretensjonalny showman, autor niezliczonych przebojów, cieszący się uznaniem milionów fanów - Phil Collins świętuje dziś (30 stycznia) swoje 60. urodziny.

 • Phil Collins: Eksperyment z niedźwiedziem

  "Piszę piosenki, aby mieć z tego radość" - mówi Phil Collins, kompozytor ścieżki dźwiękowej do najnowszego filmu Disney'a, "Mój brat niedźwiedź". Obraz ten trafił do naszych kin 23 stycznia. Polskojęzyczną wersję piosenki Collinsa śpiewa w nim Kayah.