• Informacje na temat:

  perry największymi

Artykuły na temat: perry największymi
 • Taylor Swift zepsuje ślub Katy Perry!? Zaskakujące wieści!

  Katy Perry (34 l.) i Orlando Bloom (42 l.) są razem już trzy lata. Wszystko wskazuje na to, że para sformalizuje swój związek jeszcze w tym roku. Podobno powstała już lista gości, na której pojawiła się Taylor Swift (29 l.)!?

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • "Przyjaciele": Co się z nimi stało?

  ...reżyseria, a pierwsze szlify zdobywał... na planie "Przyjaciół". Próbuje swoich sił również jako producent, a także angażuje się społecznie w pomoc ofiarom gwałtów. Ostatni z panów - Matthew Perry może pochwalić się największymi sukcesami w komercyjnych produkcjach. Niestety, z powodu uzależnienia od leków i alkoholu, kariera serialowego Chandlera Binga nie nabrała aż takiego rozpędu...

 • Całowała się z dziewczyną

  Piosenka "I Kissed A Girl" amerykańskiej wokalistki Katy Perry to przebój numer 1 na Wyspach Brytyjskich.

 • "Przyjaciele": Co robią dziś?

  Cała szóstka od czasu do czasu spotyka się w starym gronie, jednak nie planują wspólnego powrotu na plan. Sprawdzamy, jak ma się ekipa najpopularniejszego sitcomu i co udało im się osiągnąć przez dziesięć lat od zakończenia "Przyjaciół".

 • Open'er: Nie tylko gwiazdy

  Choć największymi gwiazdami tegorocznego Open'er Festival są oczywiście Pearl Jam, Massive Attack czy Kasabian, to jednak gdyńska impreza kryje w sobie - jak każdy porządny festiwal muzyczny - mniej głośne medialnie, ale na pewno nie mniej interesujące propozycje muzyczne. Poniżej przedstawiamy listę open'erowych wykonawców, na których warto, a wręcz trzeba, zwrócić w tym roku baczną uwagę.

 • Podwójne zwycięstwo Adele w USA!

  Wbrew początkowym przewidywaniom grupa Beastie Boys nie zdetronizowała Adele na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Odeszła Barbara Lawrence

  W wieku 83 lat zmarła aktorka filmowa i telewizyjna Barbara Lawrence. Przyczyną zgonu gwiazdy była niewydolność nerek.

 • K.A.S.A.: Podróż przez świat

  Gościem najbliższego wydania programu "Star DJ" w stacji RMF Pop&Colors będzie największy macho polskiego show-biznesu Krzysztof K.A.S.A. Kasowski.

 • Debiutanci na czele

  Debiutancki album zespołu The Script jest nowością na samym szczycie zestawienia najpopularniejszych albumów Wielkiej Brytanii.

Zdjęcia na temat: perry największymi
Wideo na temat: perry największymi
 • 17 Again

  Rocznik '89, Mike O'Donnell (Zac Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki, mającą przed sobą świetlaną przyszłość i uniwersyteckie stypendium sportowe w kieszeni. Niestety, Mike postanawia zaprzepaścić swoją szansę, poślubiając Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Prawie 20 lat później najlepsze lata życia Mike (Matthew Perry) ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.