• Informacje na temat:

  perry projektantką

Artykuły na temat: perry projektantką
 • Amy projektantką mody?

  Dochodząca do siebie artystka podobno prowadzi obecnie rozmowy z brytyjską firmą odzieżową Fred Perry w sprawie zaprojektowania kolekcji ubrań. Jak napisała gazeta "The Sun", Winehouse zaprezentowała już szefom w firmie Fred Perry serię szkiców z jej pomysłami. Osoba z kręgu gwiazdy powiedziała gazecie "The Sun": "Cieszyła się jak dziecko i nie mogła przestać o tym mówić".

 • Hinduski ślub Perry i Branda

  W minioną sobotę amerykańska gwiazda Katy Perry i brytyjski komik Russel Brand pobrali się w egzotycznym kurorcie Aman-I-Khas w Indiach - informuje portal news.rin.ru.

 • Pomponik w pigułce!

  ...zdjęcia. Widać na nich, jak piosenkarka i aktor obściskują się w jednym z klubów. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Orlando Bloom od niedawna jest w związku z Katy Perry...

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...(27.12.1952-29.03.2014) gwiazdor takich seriali jak "Santa Barbara" i "Capitol". Patrice Wymore (17.12.1926-22.03.2012) znana m.in. z "Cheyenne", "Perry Mason" "77 Sunset Strip". Bob Hastings...

 • Anny w świątecznej aurze

  11 grudnia o godz. 20.00 w hotelu Novotel Warszawa Airport już po raz czwarty odbędzie się Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej. - W tym roku zbieramy pieniądze na budowę ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego w Radwanowicach, który będzie wybudowany dla podopiecznych fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - mówi Anna Mirska-Perry inicjator i organizator tego corocznego wydarzenia.