• Informacje na temat:

  peszek jan rodzina

Artykuły na temat: peszek jan rodzina
 • Maria Peszek w serialu

  Aktorka i piosenkarka Maria Peszek (35 l.), córka aktora Jana Peszka, zwana powszechnie przez znajomych "Manią", ma zagrać w przygotowywanym przez TVP2 serial u kabaretowym pt. "Rodzina Trendych".

 • "Syberiada polska" w TVP

  Film Janusza Zaorskiego "Syberiada polska", opowiadający o wstrząsających losach Polaków wywożonych do syberyjskich łagrów, można w sobotę, 11 kwietnia, obejrzeć w TVP1. W produkcji występują m.in. Adam Woronowicz, Jan Peszek i Agnieszka Więdłocha.

 • Tak wyglądał Karolak w młodości

  ...domykały się drzwi. Między nami biegała kilkuletnia Zosia, córka Błażeja i Kasi Peszków. Przyjeżdżali do nas w odwiedziny Jan Peszek, Jan Frycz, Iwona Bielska" - wspomina ten niezwykły czas aktor(...)"Urodziłem się w Radomiu, ale zaraz po moich narodzinach rodzina przeniosła się do Ustronia Morskiego" - opowiada aktor dwutygodnikowi. "Wokół naszego domu był las. To dopiero była frajda...

 • Piotr Cyrwus: Zdarza mi się grać charytatywnie

  Piotr Cyrwus lubi angażować się w projekty początkujących filmowców lub niskobudżetowe produkcje. Aktor przyznaje, że kino traktuje jako uzupełnienie pracy w teatrze, która jest dla niego najważniejszym zajęciem.

 • Dorota Segda poświęciła wszystko dla tej miłości!

  ...z Jarockim, Kutzem, Grzegorzewskim, Zanussim, Jandą.  W historii teatru zapisała się rolami: Albertynki w "Operetce" w reżyserii Bradeckiego, Panny Młodej w "Weselu", Salomei w "Śnie Srebrnym Salomei" Wajdy...

 • Peszek, Miłosz, Jan Paweł II...

  Jan Peszek interpretujący poezję Czesława Miłosza będzie gościem spotkania "Jan Paweł II In memoriam", które w niedzielę odbędzie się w Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie (Wielkopolska). Program zostanie poświęcony papieżowi Janowi Pawłowi II.

 • "Barwy szczęścia": Zakochana w seksoholiku

  ...godzinami, ale dla mnie taka postawa jest nie do przyjęcia. Oczywiście nie myślę o rodzinach patologicznych, ale uważam, że relacja powinna być partnerska - taka, w której obie strony inwestują tyle(...) Europe w Teatrze Syrena spotkałam się z Janem Peszkiem. Było krótko, ale treściwe. Mało mówienia i dywagacji, tylko działanie. Myślę też o warsztatach we Francji, chciałabym lepiej poznać rosyjska szkołę...

 • Maria Peszek zagra w serialu

  Aktorka i piosenkarka Maria Peszek (35 lat), córka aktora Jana Peszka, zwana powszechnie przez znajomych "Manią", ma zagrać w przygotowywanym przez TVP2 serial u kabaretowym pt. "Rodzina Trendych". Jak dotychczas serialami "Mania" miała niewiele wspólnego, zdarzyły jej się bowiem tylko niewielkie role w "Miasteczku", drugiej części "Bożej podszewki", gościnnie wystąpiła w "Na dobre i na złe".

 • Innym zazdroszczę spokoju

  .... Największy wpływ wywarł na mnie... zawodowo na pewno Jan Peszek prowadzący zajęcia z moją grupą od pierwszego roku i zdecydowanie kurs aktorski w San Francisco, który odbyłam w 2001 roku. Chciałabym...

 • "Dzień wstaje. Ja upadam": Peszek i Cyrwus na planie

  Jan Peszek i Piotr Cyrwus to aktorzy, którzy zdecydowali się wystąpić w średniometrażowym filmie fabularnym "Dzień wstaje. Ja upadam". Reżyserem produkcji, która w całości realizowana będzie w angielskiej wersji językowej, jest szeroko nieznany jeszcze twórca Michał Friedrich.