• Informacje na temat:

  peszek maria

Artykuły na temat: peszek maria
 • Maria Peszek: Pomogłam dokonać aborcji!

  Maria Peszek (42 l.) zabrała głos w sprawie ustawy antyaborcyjnej, która niedawno trafiła do Sejmu!

 • Big Sean, Molesta Ewenement i inni na Orange Warsaw Festival 2015

  Big Sean, Molesta Ewenement, Maria Peszek oraz Bokka to kolejni artyści, którzy wystąpią na tegorocznym Orange Warsaw Festival.

 • Maria Peszek (42 l.) zapytana o najgorszego prezydenta Polski po '89 roku, nie miała wątpliwości!

 • Recenzja Natalia Nykiel "Lupus Electro": Wicebrodka

  Często narzekamy, że bohaterowie talent shows trafiają w niewłaściwe ręce, w ręce chałturników - takich jak M.K., M.K. czy P.S. Tymczasem Natalia Nykiel z "The Voice Of Poland" nagrała płytę we współpracy z producentem Foxem, który odpowiadał m.in. za świetną płytę "Jezus Maria Peszek", a także z Katarzyną Nosowską, Karoliną Kozak czy Budyniem, którzy napisali Natalii teksty. Z takimi składem nic

 • Rząd Beaty Szydło dwoi się i troi, by zachęcić Polki do płodzenia dzieci, proponując im nawet za to pieniądze - słynne 500 zł. Maria Peszek (42 l.) nie zamierza jednak ulegać i w najnowszym wywiadzie mówi wprost: nie chcę być matką, jest nas już za dużo na świecie!

 • Czesław Śpiewa "Nienawidzę cię Polsko". Będzie skandal? (teledysk)

  Do sieci trafił najnowszy teledysk zespołu Czesław Śpiewa, ilustrujący utwór "Nienawidzę cię, Polsko". Czy Czesław Mozil dołączy do Marii Peszek i zostanie wrogiem środowisk prawicowych?

 • Maria Peszek

  ...niego Paszport Polityki w kategorii muzyka popularna. W 2012 roku artystka powróciła płytą "Jezus Maria Peszek". Podczas jego promocji śmiało dzieliła się z mediami swoimi zwierzeniami o depresji(...)Pochodzi z rodziny o tradycjach aktorskich - jej ojcem jest Jan Peszek, a bratem Błażej Peszek. Ukończyła krakowskie PWST. Zadebiutowała w 1993 roku. Występowała m.in. na scenie Teatru im. Juliusza...

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Maria Peszek "wku..." na Polaków

  ..."Ludzie przykładają do mnie własną cyniczną miarę i mówią, że to była historia promocyjna" - zżyma się Maria Peszek (39 l.), przywołując słynny już wywiad, w którym stwierdziła, że chciała umrzeć.

 • Metronomy na Orange Warsaw Festival 2015

  Do składu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival dołączył kolejny wykonawca. Metronomy zagrają w niedzielę - 14 czerwca.

Zdjęcia na temat: peszek maria
Wideo na temat: peszek maria
 • Maria Peszek wraca z nowym klipem!

  "POLSKA A B C i D" to pierwszy singiel promujący nowy album Marii Peszek "KARABIN", który ukaże się 26 lutego. "Można szczuć słowem, można szczuć modlitwą, można dzielić Polskę, tnąc krzyżem jak brzytwą" - śpiewa wokalistka.

 • Maria Peszek pokazała nowy klip!

  "Samotny tata" to kolejny singiel Marii Peszek opowiadający o samotnym tacierzyństwie. Do utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii i wg. scenariusza Anny Maliszewskiej, z występującym w głównej roli Erykiem Lubosem.

 • Maria Peszek śpiewa o "polskiej nienawiści"! Znów wywoła skandal?

  Maria Peszek wydała niedawno nową płytę "Karabin". W promocji krążka pomóc ma nowy i chyba dość kontrowersyjny singiel pt. "Modern Holocaust". "W moim kraju palą tęczę, jak kiedyś ludzi w stodole. Hejt nasz polski powszedni jak chleb, jak obiad na stole" - zaczyna swoją piosenkę Maria. Potem jest już tylko ostrzej. „Bo nie jest tak, że zło to Hitler albo Stalin. (...) W moim kraju nienawiści

Dyskusje na temat: peszek maria