• Informacje na temat:

  pet shop boys polska

Artykuły na temat: pet shop boys polska
 • Recenzja Take That "III": Cielęce spojrzenie Nicholasa Cage'a

  Take That zupełnie na siłę wydali zupełnie niepotrzebny album. Zupełnie nie zawracajcie sobie nim głowy, bo zupełnie nic na nim ciekawego nie ma.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Pet Shop Boys wystąpią w Trójmieście

  Doskonale znany na całym świecie duet Pet Shop Boys przyjedzie do Polski. Legenda muzyki pop wystąpi 4 września w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • "Elektryczny" Pet Shop Boys: Posłuchaj przed premierą!

  Na naszych stronach możecie przedpremierowo posłuchać płyty "Electric" duetu Pet Shop Boys. Dodajmy, że Brytyjczycy 4 września wystąpią w Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • Multimedialne widowisko Pet Shop Boys w Gdańsku

  Brytyjski duet Pet Shop Boys w środę (4 września) wystąpi na scenie gdańskiej Ergo Areny. Autorzy szlagierów "Its A Sin" i "Domino Dancing" zaprezentują przygotowane z rozmachem multimedialne widowisko - piosenkom towarzyszyły będą projekcje trójwymiarowe i pokazy laserowe.

 • Wszyscy, którzy w sobotę 15 lipca mieli okazję być na lotnisku gliwickiego aeroklubu, na pewno długo pamiętać będą występ brytyjskiego duetu Pet Shop Boys. Ten znany i niezwykle popularny u nas zespół wystąpił po raz pierwszy w Polsce w ramach tegorocznej Inwazji Mocy radia RMF FM.

 • Pet Shop Boys w Polsce

  "Summer Of Music Festival" - pod taką nazwą w dniach 9-10 września odbędzie się impreza na warszawskim Służewcu z udziałem międzynarodowych gwiazd. Organizatorzy na razie ujawnili, że wystąpią Pet Shop Boys, Ian Brown (wokalista The Stone Roses), Stero MC's oraz kanadyjska wokalistka Peaches.

 • Pet Shop Boys: Nowy album gotowy

  We wtorek, 6 listopada, Neil Tennant i Chris Lowe, tworzący duet Pet Shop Boys, zakończyli nagrywanie swego kolejnego, dziewiątego już w karierze albumu. Płyta nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo już, że ukaże się w marcu przyszłego roku.

 • Członkowie brytyjskiej grupy Pet Shop Boys, którą mieliśmy okazję gościć w Polsce przy okazji zeszłorocznej Inwazji Mocy, umieścili na swej internetowej stronie trzy nowe utwory pochodzące z musicalu "Closer To Heaven", który latem zostanie wystawiony na londyńskim West Endzie.

 • Pet Shop Boys: Głupi czy "mądry inaczej"?

  "Czy głupota jest naprawdę głupotą, czy tylko byciem mądrym inaczej?" - zapytuje w najnowszym przeboju Pet Shop Boys zatytułowanym "I'm With Stupid" wokalista brytyjskiego duetu Neil Tennant. Teledysk do piosenki, odnoszącej się do trudnej relacji George'a W. Busha i Tony'ego Blaira, możecie już teraz oglądać na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: pet shop boys polska
 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

 • Garfield: Koty górą

  W najnowszym filmie o przygodach rudego, leniwego kocura, Garfield będzie musiał porzucić swój dotychczasowy styl życia (jedzenie, spanie, jedzenie i? spanie) i pomóc Garzooce - superkocurowi ze świata komiksu, który przybył do animowanej krainy z przerażającymi wieściami. Okazuje się, że zła kocica Vetvix zaatakowała planetę Dorkon i ukradła urządzenie, za pomocą którego zamierza podbić zarówno komiksowy, jak i animowany świat. Tym urządzeniem jest specjalny pistolet - osobnik, którego trafi...

 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...