• Informacje na temat:

  peta wilson plotki

Artykuły na temat: peta wilson plotki
 • Beach Boys na 50-lecie

  Al Jardine, członek legendarnej amerykańskiej grupy Beach Boys, potwierdził, że zespół planuje spotkać się ponownie w 2011 roku na koncercie z okazji 50-lecia powstania.

 • Russell Crowe ma nową sympatię

  Niedługo trwało samotne życie Russella Crowe'a. Zgodnie z przypuszczeniami plotka rskiej prasy, dość szybko wydało się, kto jest następczynią Meg Ryan. Gwiazdor "Gladiatora" spotyka się teraz z Australijką Petą Wilson, aktorką znaną z serial u "Nikita".

 • Równorzędny przeciwnik The Beatles

  Historia obchodzącego dziś 70. urodziny Briana Wilsona z The Beach Boys to klasyczny przypadek geniusza targanego problemami, które przystopowały rozkwit talentu artysty. Chyba tylko z tego powodu Amerykanin nie doczekał się takiego uznania jak jego rówieśnik, obchodzący niedawno urodziny Paul McCartney.

Wideo na temat: peta wilson plotki
 • Garfield: Koty górą

  W najnowszym filmie o przygodach rudego, leniwego kocura, Garfield będzie musiał porzucić swój dotychczasowy styl życia (jedzenie, spanie, jedzenie i? spanie) i pomóc Garzooce - superkocurowi ze świata komiksu, który przybył do animowanej krainy z przerażającymi wieściami. Okazuje się, że zła kocica Vetvix zaatakowała planetę Dorkon i ukradła urządzenie, za pomocą którego zamierza podbić zarówno komiksowy, jak i animowany świat. Tym urządzeniem jest specjalny pistolet - osobnik, którego trafi...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...