• Informacje na temat:

  peter aktor

Artykuły na temat: peter aktor
 • Peter Dinklage to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych. Charakterystyczny wygląd i świetna gra aktorska sprawiły, że stał się najjaśniejszą...

 • Peter Mayhew, aktor "Gwiezdnych wojen", w szpitalu

  Ulubieniec fanów z serii "Gwiezdne wojny" trafił do szpitala. Aktor Peter Mayhew został hospitalizowany, ponieważ zdiagnozowano u niego zapalenie płuc.

 • "Gra o tron": Nie żyje Peter Vaughan

  Peter Vaughan zmarł we wtorek, 6 grudnia, w otoczeniu rodziny. Aktor znany dzięki rolom w sitcomie "Porridge" oraz serialu "Gra o tron", zmarł w wieku 93 lat - poinformował jego agent.

 • Peter Jackson złożył hołd Christopherowi Lee

  Reżyser "Władcy Pierścini" i "Hobbita" - Peter Jackson, pożegnał zmarłego w niedzielę Christophera Lee, który w ekranizacjach powieści Tolkiena wcielał się w postać Sarumana. "Świat bez niego będzie gorszym miejscem" - Jackson napisał na Facebooku.

 • Maggie Gyllenhaal i Peter Sarsgaard sprzedają dom. Cena powala! Warto?

  Maggie Gyllenhaal (41 l.) i Peter Sarsgaard (47 l.) sprzedają swój nowojorski dom. Kupili go prawie 13 lat temu, a teraz chcą na nim zarobić. Jego wartość wzrosła znacząco. Zobaczcie wnętrza nieruchomości i oceńcie, czy warto tyle zapłacić.

 • Petera Bogdanovicha screwball comedy

  "Dziewczyną wartą grzechu" Peter Bogdanovich, jeden z najbardziej utalentowanych filmowców swego pokolenia, powraca - po ponad dekadzie nieobecności - na ekrany kin.

 • "Dr Who": Czy Peter Capaldi odejdzie z serialu?

  W styczniu Internet obiegła wiadomość, że dotychczasowy showrunner serialu "Dr Who", Steven Moffat, rezygnuje ze swojej funkcji po zakończeniu zdjęć do 10. sezonu produkcji (zastąpi go Chris Chibnall). Bardzo szybko w internecie pojawiły się spekulacje dotyczące odejścia Petera Capaldi, aktora wcielającego się w 12. Doktora.

 • Brytyjski aktor Nigel Terry nie żyje

  Znany brytyjski aktor Nigel Terry zmarł w wieku 69 lat. Przyczyną śmierci gwiazdora filmu "Excalibur" była rozedma płuc.

 • "Dr Who": Peter Capaldi i kataklizm(y)!

  Peter Capaldi, czyli 12. wcielenie Doktora Who, opowiadał ostatnio w wywiadach o swoich wrażeniach związanych ze zdjęciami do 9. serii serialu. Według słów aktora fani mogą spodziewać się wybuchowego sezonu!

 • Peter Dinklage składa hołd ofiarom "Gry o tron"

  Z okazji Dnia Czerwonego Nosa gwiazdor serialu "Gra o tron", Peter Dinklage, zaśpiewał napisaną przez zespół Coldplay piosenkę, będącą jazzowym hołdem dla wszystkich postaci, które zginęły w show HBO.

Zdjęcia na temat: peter aktor
Wideo na temat: peter aktor
 • "Doktor Who": Peter Capaldi rezygnuje z gry w serialu

  Peter Capaldi rezygnuje z gry w serialu "Doktor Who”. Aktor poinformował o tym podczas wywiadu dla BBC Radio. Gwiazdor pożegna się z rolą w specjalnym bożonarodzeniowym odcinku. Capaldi został wybrany na odtwórcę dwunastego wcielenia Doktora Who w 2013 roku. Zastąpił wówczas Matta Smitha. Źródło: X-News/Associated Press

Dyskusje na temat: peter aktor