• Informacje na temat:

  peter andre z dziewczyna

Artykuły na temat: peter andre z dziewczyna
 • Peter Andre dostanie odszkodowanie od gazety

  Piosenkarz Peter Andre zaakceptował "pokaźne" odszkodowanie od gazety, która napisała, że zdradzał swoją byłą żonę, modelkę Katie Price .

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...studiów poszła na przesłuchanie do drugoplanowej roli w adaptacji "Alicji w krainie czarów" w reżyserii Andre Gregory’ego. Lecz zamiast roli podrzędnej, której oczekiwała, zaproponowano jej główną i tak(...). Prywatnie, od dwóch lat, jest żoną Roberta Godleya i matką niespełna rocznego syna Bennetta Roberta. Peter MacNicol, czyli John Cage Peter MacNicol posiada wszechstronny talent aktorski, a w jego...

 • Australijczyk Peter Andre, parę lat temu obiekt westchnień tysięcy fanek, znów będzie czarował nastoletnie dziewczyny swymi piosenkami. Po kilku latach milczenia, wokalista podpisał nowy kontrakt płytowy. Tym razem uwierzył w niego Lou Pearlman, który kryje się za sukcesem takich wykonawców jak Britney Spears, Backstreet Boys czy też 'N Sync.

 • Jordan: Tort w kształcie biustu

  10 września odbędzie się ślub 27-letniej śpiewającej angielskiej modelki Jordan i 32-letniego wokalisty Petera Andre, urodzonego w Anglii ,ale wychowanego w Australii. Katie Price (tak naprawdę nazywa się Jordan), znana przede wszystkim z obfitego biustu, zapowiedziała, że w uroczystości nie będą uczestniczyć byli partnerzy państwa młodych. Oznacza to, że zabraknie także piłkarza Dwighta Yorke'a

 • Najgorszy Numer Jeden

  "Millennium Prayer" angielskiego wokalisty Cliffa Richarda, to najgorszy utwór Numer Jeden w historii - tak przynajmniej wynika z sondażu przeprowadzonego przez angielski oddział muzycznej telewizji VH1. W głosowaniu brało udział blisko 30 tysięcy widzów.