• Informacje na temat:

  peter coyote aktor

Artykuły na temat: peter coyote aktor
 • Ukradli trumnę z ciałem Charliego Chaplina

  10 lipca do polskich kin wejdzie "Cena sławy". To najnowszy film Xaviera Beauvois - twórcy głośnych "Ludzi Boga", który opowiada prawdziwą historię kradzieży trumny z ciałem Charliego Chaplina.

 • Kidman i Owen: Burzliwy romans

  Telewizja HBO ogłosiła w piątek, 11 marca, że rozpoczyna produkcję filmu "Hemingway & Gellhorn". Zdjęcia realizowane będą m.in. w San Francisco, na fotelu reżysera zasiądzie Philp Kaufman, a głównych bohaterów zagrają hollywoodzkie gwiazdy - Nicole Kidman i Clive Owen.

 • Zakościelny podbije Hollywood?

  Maciej Zakościelny ma szansę zaistnieć na amerykańskim rynku filmowym. Dzięki swej dziewczynie, aktorce i modelce Izabelli Miko, nasz gwiazdor otrzymał propozycję występu w hollywoodzkiej produkcji.

 • Doktor Polański

  Senat łódzkiej Państwowej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej zadecydował o przyznaniu doktoratu honoris causa reżyserowi Romanowi Polańskiemu. Henryk Kluba, rektor łódzkiej "Filmówki", wspominał już o planach przyznania Polańskiemu tego zaszczytnego wyróżnienia w styczniu, podczas wizyty reżysera w Polsce z okazji premiery jego najnowszego filmu "Dziewiąte wrota". Kandydaturę musiały jednak zatwierdzić rada wydziału reżyserii i senat uczelni.