• Informacje na temat:

  peter dinklage

Artykuły na temat: peter dinklage
 • Peter Dinklage to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych. Charakterystyczny wygląd i świetna gra aktorska sprawiły, że stał się najjaśniejszą...

 • Peter Dinklage składa hołd ofiarom "Gry o tron"

  Z okazji Dnia Czerwonego Nosa gwiazdor serialu "Gra o tron", Peter Dinklage, zaśpiewał napisaną przez zespół Coldplay piosenkę, będącą jazzowym hołdem dla wszystkich postaci, które zginęły w show HBO.

 • "Gra o tron": Kto powróci w kolejnych sezonach?

  Peter Dinklage, Kit Harington, Lena Headey, Emilia Clarke oraz Nikolaj Coster-Waldau podpisali nowe kontrakty z telewizją HBO.

 • Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale nie zagra w filmie "The Deep Blue Goodbye". Według "Hollywood Reporter" aktor zerwał więzadła krzyżowe, co uniemożliwia mu pracę na planie produkcji Jamesa Mangolda.

 • Kiedy HBO ogłosiło, że przenosi na mały ekran gigantyczną i epicką "Pieśń Lodu i Ognia" George'a R. R. Martina, wielu wiernym fanom tej serii pojawił się przed oczami jeden obraz - Peter Dinklage jako Tyrion Lannister.

 • Pierwszy odcinek 5. sezonu "Gry o tron" odkodowany

  Nowy sezon nagrodzonego Emmy i Złotymi Globami kultowego serialu HBO "Gra o tron" pojawi się 13 kwietnia - po raz pierwszy w historii jednocześnie w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek piątego sezonu Gry o tron w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3 nad ranem w HBO i HBO GO. Pierwszy odcinek będzie również wyemitowany w poniedziałek, 13 kwietnia o godz. 22w HBO. Dodatkowo ten odcinek będzie odkodowany w serwisie HBO GO.

 • W drugim sezonie, Peter Dinklage, grający karła Tyriona Lannistera został królewskim namiestnikiem. Jego ogromne zasługi, kiedy ratował Królewską Przystań przed inwazją wojsk Stannisa Baratheona, nie zostały docenione ani przez króla, ani przez jego ojca – Tywina. W trzecim sezonie pionki znowu zostały rozstawione na szachownicy – gra się zaczęła.

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  Gwiazda serialu "Gra o tron" - Sophie Turner - przyznała, że dzięki roli w serialu HBO nie musiała uczęszczać w szkole na lekcje... wychowania seksualnego.

 • Bez skazy

  Kiedy Sean stara się zorganizować drugą podróż poślubną dla siebie i Julii, okazuje się, że opiekujący się ich dzieckiem Marlowe Sawyer (PETER DINKLAGE...

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

Zdjęcia na temat: peter dinklage
Wideo na temat: peter dinklage
 • Coldplay przedstawia: musical "Gra o tron"

  Kit Harington, Peter Dinklage i Emilia Clarke wraz z brytyjskim zespołem Coldplay zrealizowali musicalową "Grę o tron". Trzeba przyznać, że bardzo ładnie śpiewają!

 • "Gra o tron": 3. sezon już wkrótce na DVD i Blu-ray!

  3. sezon epickiej produkcji telewizji HBO, opartej na bestsellerowej serii powieściowej George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia” 21 lutego zadebiutuje na Blu-ray i DVD. W rolach głównych Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clark, Nikolaj Coster-Waldau. Serial jest najlepiej sprzedającym się tytułem telewizyjnym wydanym na DVD i Blu-ray oraz najszybciej sprzedającym się serialem na Blu-ray

Dyskusje na temat: peter dinklage