• Informacje na temat:

  peter falk

Artykuły na temat: peter falk
 • Najsłynniejszy serialowy porucznik

  Pognieciony prochowiec, poplamiony krawat, poszarzała koszula wiecznie wychodząca ze spodni, niedopałek cygara w ustach. Do tego jeszcze to szklane oko! A jednak, mimo wszystko, widzowie pokochali porucznika Columbo, którego zagrał zmarły rok temu Peter Falk.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Zmarł odtwórca roli porucznika Columbo

  Amerykański aktor Peter Falk, najbardziej znany z roli porucznika Columbo, zmarł w czwartek, 23 czerwca, w Beverly Hills w wieku 83 lat.

 • Wyniki tegorocznej edycji Oscarów mogą świadczyć o tym, że światowe kino kładzie coraz silniejszy nacisk na problematykę społeczną - uważa Feliks Falk. Za słuszną decyzję reżyser uznał przyznanie Oscara w kategorii najlepszy film obrazowi "Miasto gniewu" ; jest natomiast zaskoczony, że żadnej statuetki nie zdobył film "Good Night, and Good Luck" George'a Clooney'a.

 • Żegnaj, poruczniku!

  Wybitny aktor. Skończył prawo, chciał pracować w CIA. Kochał gotować, rysować i... rozwiązywać szarady. I chociaż my zapamiętamy go jako detektywa Columbo, on do samego końca pozostał wierny wszystkim swym pasjom. Peter Falk zmarł 23 czerwca 2011 roku. Dziś wspominamy tego wielkiego aktora.

 • Cierpi na chorobę Alzheimera

  Peter Falk cierpi na chorobę Alzheimera. Informację tę potwierdza córka aktora, która złożyła już w sądzie wniosek o przejęcie całkowitej kontroli nad ojcem.

 • Awantura w rodzinie chorego aktora

  Żona Petera Falka, niezapomnianego detektywa Colombo, nie zgadza się z żądaniami córki aktora, która chce zarządzać jego majątkiem.

 • Gwiazda dla Colombo

  Peter Falk zostanie pośmiertnie nagrodzony gwiazdą na Hollywoodzkiej Alei Sław. Ceremonia odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 lipca.

 • Podróże w czasie, czyli nowy trend w serialach

  Lance/White Canary), Arthur Darvill (Rip Hunter/, Ciara Renée (Kendra Saunders/Hawkgirl), Franz Drameh (Jay Jackson), Falk Hentschel (Carter Hall/Hawkman) oraz Dominic Purcell (Mick Rory/Heat Wave(...) której sterami będzie stał Steven Moffat. Na stanowisku showrunnera jedenastej serii zastąpi go Chris Chibnall ("Broadchurch"). Główną rolę zagra ponownie Peter Capaldi - jak głoszą plotki, przynajmniej...

 • Zmarł odtwórca roli porucznika Columbo

  Amerykański aktor Peter Falk, najbardziej znany z roli porucznika Columbo, zmarł w czwartek, 23 czerwca, w Beverly Hills w wieku 83 lat - poinformowali w piątek członkowie jego rodziny w radiu lokalnym KNX-1070.

Zdjęcia na temat: peter falk
Dyskusje na temat: peter falk