• Informacje na temat:

  peter falk columbo

Artykuły na temat: peter falk columbo
 • Zmarł odtwórca roli porucznika Columbo

  Amerykański aktor Peter Falk, najbardziej znany z roli porucznika Columbo, zmarł w czwartek, 23 czerwca, w Beverly Hills w wieku 83 lat.

 • Najsłynniejszy serialowy porucznik

  Pognieciony prochowiec, poplamiony krawat, poszarzała koszula wiecznie wychodząca ze spodni, niedopałek cygara w ustach. Do tego jeszcze to szklane oko! A jednak, mimo wszystko, widzowie pokochali porucznika Columbo, którego zagrał zmarły rok temu Peter Falk.

 • Żegnaj, poruczniku!

  Wybitny aktor. Skończył prawo, chciał pracować w CIA. Kochał gotować, rysować i... rozwiązywać szarady. I chociaż my zapamiętamy go jako detektywa Columbo, on do samego końca pozostał wierny wszystkim swym pasjom. Peter Falk zmarł 23 czerwca 2011 roku. Dziś wspominamy tego wielkiego aktora.

 • Dziesiątka nietypowych detektywów

  ..., niewyparzony język i tajemniczy talent do niszczenia wokół siebie wszelkich przedmiotów to jego największy atut w walce z przestępczością. No i umiejętność dawania łapówek. Porucznik Columbo Columbo to także specyficzny okaz detektywa. I nie chodzi mi bynajmniej o szklane oko grającego go Petera Falka, ani o uwalany niewiadomo w czym prochowiec, w którym ten stróż prawa zawsze trochę przypominał...

 • Zmarł odtwórca roli porucznika Columbo

  Amerykański aktor Peter Falk, najbardziej znany z roli porucznika Columbo, zmarł w czwartek, 23 czerwca, w Beverly Hills w wieku 83 lat - poinformowali w piątek członkowie jego rodziny w radiu lokalnym KNX-1070.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Irena Kwiatkowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Kolberger, Janusz Morgenstern, Edward Żentara. Filmowy świat pożegnał również: Elizabeth Taylor, Petera Falka, Sidney'a Lumeta. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: peter falk columbo
Wideo na temat: peter falk columbo
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...

Dyskusje na temat: peter falk columbo
 • Re: "Serial czas zacząć"

  Peter Falk jako Porucznik Columbo wymiata!!!

 • Re: Uwielbiamy porucznika Columbo, ale...

  Peter Falk szkoda że zmarł rok temu ale nie szata zdobi człowieka

 • Choć Julia Kamińska już dawno...

  No tak, Peter Falk i Julia Kamińska w jednym zestawieniu. Super. A tak w ogóle, to Peter Falk wcale nie był więźniem jednej roli, tylko grał w serialu Columbo przez 35 lat! (od 1968 roku do 2003). A jak wystąpił na przykład z Allenem (Słoneczni Chłopcy), to grał tak, że nikt nie pamiętał, że ma przed sobą Columbo.