• Informacje na temat:

  peter kay

Artykuły na temat: peter kay
 • Gwiazdy spadają z seriali

  ...pracować, jeśli nie chce" - poinformował mąż aktorki, Peter Facinelli. "Mam teraz inne plany. Piszę książkę dla dzieci i będę pomagać Peterowi przy filmie, do którego napisał scenariusz" - dodała sama(...). Odcinek z przebłyskami z przeszłości. Oto, jak będzie wyglądać "odmłodzona" rodzina Walkerów: William - Daniel Cosgrove, Kitty - Kay Panabaker, Sarah - Anna Wood, Tommy - Cody Longo (początkowo...

 • Siedem tygodni wystarczy

  "Jeszcze tylko dwa tygodnie i dogonimy Bohemian Rhapsody " - krzyczał do tłumu Peter Kay podczas niespodziewanego występu na koncercie zreformowanej grupy Queen. Komikowi chodziło oczywiście o jego duet z Tonym Christie w piosence "(Is This The Way To) Amarillio", która przez siedem tygodni z rzędu zajmowała pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów.

 • Złote Globy 2003: Nominacje

  "Pianista" Romana Polańskiego znalazł się na liście filmów nominowanych do Złotych Głobów - ogłoszono w czwartek, 19 grudnia, w Hollywood. Nagrody są przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Uroczyste wręczenie Złotych Globów jest zaplanowane na 19 stycznia 2003 roku. Będzie to już 60. edycja rozdania tych prestiżowych nagród.

 • The Darkness z Queen

  Justin i Dan Hawkins, liderzy brytyjskiej grupy The Darkness, wystąpią wspólnie z Queen podczas londyńskiego koncertu legendarnego zespołu 8 lipca w Hyde Park.

 • Trzeci album Daniela Lanois

  Daniel Lanois, znany przede wszystkim ze swego talentu producenckiego, nagrał trzeci album solowy. Na płycie zatytułowanej "Shine" gościnnie pojawi się m. in. Bono, wokalista U2. Premiera planowana jest na 22 kwietnia.

 • Queen: Hołd dla bohaterów Londynu

  Grupa Queen przeznaczyła pulę darmowych biletów na swój koncert w Londynie dla pracowników służb medycznych i policjantów, którzy pomagali poszkodowanym podczas czwartkowego (7 lipca) ataku terrorystycznego w tym mieście. Z powodu tragedii zespół przesunął koncert w Hyde Parku, który ostatecznie odbędzie się w piątek, 15 lipca.

 • Pink rządzi na całym globie

  Trzeci tydzień z rzędu numerem 1. brytyjskiej listy przebojów jest piosenka "So What" Pink. Z kolei na szczycie zestawienia bestsellerów płytowych debiutuje nowy album grupy Keane.

 • Dublet Tony'ego Christie

  "(Is This The Way To) Amarillo" drugi tydzień z rzędu pozostaje numerem jeden na brytyjskiej liście przebojów. Tony Christie ma także inny powód do dumy - kompilacja jego największych przebojów dotarła na szczyt najpopularniejszych płyt na Wyspach.

 • Zastój na liście

  W tym tygodniu na brytyjskiej liście najpopularniejszych singli. W pierwszej dziesiątce pojawiły się tylko trzy nowości, a pierwszą pozycję utrzymał Tony Christie. Natomiast w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt na szczycie zadebiutował nowy album Natalie Imbruglii, "Counting Down The Days".

 • Komedia na szczycie

  Najpopularniejszym singlem na Wyspach w tym tygodniu jest nowa wersja piosenki "(Is This The Way To) Amarillo" Tony'ego Christie. Z innych nowości warto wspomnieć o utworach Gwen Stefani i Basement Jaxx.