• Informacje na temat:

  peter lindbergh

Artykuły na temat: peter lindbergh
 • Peter Lindbergh nie żyje. Meghan Markle pożegnała go we wzruszających słowach

  Meghan Markle (38 l.) z ogromnym smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci przyjaciela i współpracownika. We wzruszających słowach pożegnała Petera Lindbergha we wpisie na Instagramie.

 • Naomi Campbell: 25 lat w świecie mody

  ...autorstwa takich sław fotografii jak Patrick Demarchelier, Steven Klein, David LaChapelle, Peter Lindbergh, Paolo Roversi czy Bruce Weber. "Nie mam ulubionego zdjęcia. Wszystkie pochodzą z różnych okresów...

 • "Moje radosne pożegnanie z młodością"

  Autorami zdjęć gwiazdy włoskiego kina z 20 ostatnich lat są najlepsi fotograficy świata, wśród nich Bruce Weber, Richard Avedon, Francesco Escalar, Peter Lindbergh, Oliviero Toscani. Dochód ze sprzedaży albumu zostanie przekazany dwóm organizacjom dobroczynnym we Włoszech i Francji. Album 46-letnia Monica Bellucci podsumowała następująco: "To radosne pożegnanie z młodością biologiczną. I mówię to...

 • Supermodelki dobre na kryzys

  Cindy Crawford ma powody do radości - ona i jej koleżanki supermodelki świętują triumfalny powrót. Cindy uważa, że odpowiedź na pytanie o zwiększone zainteresowanie znanymi twarzami modelingu, które odeszły na emeryturę, jest prosta: kryzys.

 • Naomi Campbell: 25 lat na wybiegu

  "Zdrowsza" nie jest określeniem, którego użyłoby większość czterdziestolatek mówiąc jak czują się w porównaniu z okresem, gdy miały 15 lat, ale tak właśnie uważa Naomi Campbell podsumowując 25 lat swojej pracy w branży mody. Jubileusz obchodziła podczas tygodnia mody w Londynie.

 • Bellucci: Pożegnanie z młodością

  "Mam życie rodzinne, które mnie uszczęśliwia" - podkreśliła Monica Bellucci, która w sobotę, 6 listopada, zaprezentowała w Rzymie album swych zdjęć, ukazujący się 10 listopada jednocześnie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Wstęp do niego napisał znany reżyser Giuseppe Tornatore.

 • Gwiazdy kina w Poznaniu

  Fotosy gwiazd kina - Sophii Loren, Penelope Cruz, Naomi Watts, Hilary Swank i Lou Doillon - które zdobią najnowszy kalendarz Pirelli, można od wtorku, 13 lutego, oglądać w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu.