• Informacje na temat:

  peter stan

Artykuły na temat: peter stan
 • Peter Dinklage to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych. Charakterystyczny wygląd i świetna gra aktorska sprawiły, że stał się najjaśniejszą...

 • "Dziewczyna warta grzechu": Powrót Petera Bogdanovicha

  19 czerwca na ekrany kin trafi nowy film Petera Bogdanovicha "Dziewczyna warta grzechu". W głównych rolach w romantycznej komedii cenionego reżysera zobaczymy Imogen Poots i Owena Wilsona.

 • ​"Violetta": Co stało się z Martiną Stoessel?

  ...swoją rodziną i chłopakiem Peterem Lanzanim spotkali się z papieżem Franciszkiem.  Przy okazji - z inicjatywy głowy kościoła katolickiego - na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zostało rozegrane spotkanie(...) od przeszłości. Podobnie jak inne gwiazdki Disneya również gwiazda "Violetty" postanowiła zerwać z grzecznym wizerunkiem.  Po ułożonej nastolatce nie ma już śladu. Dzisiaj Stoessel zaskakuje odważnymi...

 • Aniston neurotyczną psychoterapeutką

  Jennifer Aniston, za sprawą roli Rachel Green w emitowanych przez dziesięć sezonów kultowych "Przyjaciołach", stała się jedną z najbardziej znanych twarzy amerykańskiej telewizji. Teraz gwiazdę zobaczymy w nowym filmie Petera Bogdanovicha "Dziewczyna warta grzechu".

 • Peter Andre jeszcze żyje

  Rzecznik prasowy Petera Andre zaprzecza, jakoby piosenkarz, który kilka dni temu znalazł się w szpitalu, był w krytycznym stanie.

 • Znana aktorka zaczynała jako call girl

  Znakomity nowojorski reżyser Peter Bogdanovich wraca w wielkim stylu, porywając nas do świata marzeń o wielkiej sławie. Garść trafnych obserwacji, świeży dowcip i znakomici aktorzy!

 • "Druga szansa": Radosław Pazura kończy 50 lat!

  We wtorek 7 maja Radosław Pazura, czyli komisarz Borys Kozłowski z "Drugiej szansy" i niezapomniany Peter Schmidt z "M jak miłość", kończy 50 lat. W tym roku aktor świętuje także 25. rocznicę ukończenia łódzkiej szkoły filmowej.

 • "Hobbit" czy "Władca Pierścieni"? Wybieramy najlepszą piosenkę

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" kończy trylogię Petera Jacksona. Z tej okazji przypominamy najważniejsze piosenki towarzyszące przygodom bohaterom w jego filmach "Władca Pierścieni" i "Hobbit" (w sumie sześć tytułów, które na ekranach kin pojawiały się w latach 2001-03 i 2012-14).

 • Książę Filip nie żyje?! Szokujące doniesienia zagranicznych mediów

  Szokujące doniesienia pojawiły się w brytyjskich mediach! Po tym, jak zwołane zostało „bardzo nietypowe” spotkanie przedstawicieli dworu królewskiego, zaczęto spekulować, że powodem jest zły stan zdrowia królowej Elżbiety (91 l.) albo księcia Filipa (95 l.).

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" już w kinach

  Trzecia część trylogii w reżyserii Petera Jacksona, zrealizowanej na podstawie "Hobbita" J.R.R. Tolkiena, o podtytule "Bitwa Pięciu Armii", w polskich kinach pojawi się już w pierwszy dzień świąt.

Zdjęcia na temat: peter stan
Dyskusje na temat: peter stan