• Informacje na temat:

  peter stormare aktor

Artykuły na temat: peter stormare aktor
 • "Amerykańscy bogowie": Dane Cook dołącza do obsady

  ..., Bruce Langley, Cloris Leachman, Chris Obi, Mousa Kraish oraz Peter Stormare. Autor "Amerykańskich bogów", Neil Gaiman, jest jednym z producentów wykonawczych. Premiera serialu stacji zaplanowana(...)Aktor wcieli się w postać Robbiego, najlepszego przyjaciela Shadowa. W czasie, gdy Shadow przebywa w więzieniu, Robbie zastępuje go w pracy i wraz se swoją żoną Audrey opiekuj się Laurą - ukochaną...

 • Peter Stormare zagra Szatana

  Peter Stormare ( "Fargo" , "Armageddon" , "Szyfry wojny" , "Bad Boys 2" ) wcieli się w postać Lucyfera, Władcy Ciemności, w filmie "Constantine" . Szwedzki aktor pojawi się na planie tego obrazu u boku Keanu Reevesa ( "Matrix Rewolucje" ) i Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ). Zdjęcia do projektu, opartego na komiksie "Hellblazer", trwają obecnie w Los Angeles.

 • "Amerykańscy bogowie": Omid Abtahi wystąpi w 1. sezonie

  ...), Ian McShane (Mr. Wednesday) i Emily Browning (Laura Moon). W ostatnim czasie do serialu dołączyli również Yetide Badaki, Bruce Langley, Cloris Leachman, Chris Obi, Mousa Kraish, Peter Stormare oraz(...)Abtahi wcieli się w postać Salima. Aktor zagra gościnnie w kilku odcinkach pierwszego sezonu, ale możliwe, że wystąpi również w drugiej serii - wtedy dołączy już do stałej obsady. Skąd pewność, że...

 • Sabaton o Powstaniu Warszawskim: Coś wyjątkowego

  Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału z planu teledysku do utworu "Uprising" grupy Sabaton. Premiera klipu odbędzie się 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

 • "Bad Boys 3" już wkrótce?

  Twórcy kontynuacji kinowego przeboju "Bad Boys" są otwarci na trzecią część cyklu. Produkcją zainteresowani są główni aktorzy widowiska, producent oraz wytwórnia Columbia. Amerykańska premiera "Bad Boys 2" odbędzie się już za kilka dni.

 • Genialny klan na morskim dnie

  Wes Anderson, twórca "Genialnego klanu" , przygotowuje z częścią aktorów tego filmu obraz "The Life Aquatic", którego akcja toczyć się będzie pod wodą. W opowieści o pewnym oceanografie i jego zwariowanej ekipie zgodzili się już zagrać Bill Murray, Owen Wilson i Anjelica Huston. Do obsady dołączą także inni znani wykonawcy.

 • W hołdzie Romanowi Polańskiemu

  22 marca na ekrany polskich kin wejdzie horror "Ostatni egzorcyzm. Część 2". "Ten film jest hołdem dla Romana Polańskiego" - mówi producent Eli Roth - twórca "Hostelu", współscenarzysta i gwiazdor "Bękartów wojny".

 • Cate Blanchett pod wodą

  Cate Blanchett ( "Elizabeth" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) i Willem Dafoe ( "Spider-Man" , "Auto Focus" ) dołączą do obsady filmu "The Life Aquatic". Zdobywczyni Oscara zagra główną rolę żeńską w opowieści o ryzykownej wyprawie w morskie głębiny. Zdjęcia mają rozpocząć się już we wrześniu.

 • Godzina śmierci

  Szwedzka deathmetalowa grupa The Project Hate ujawniła szczegóły nowego albumu "In Horna Mortis Nostrae".

 • Bracia Grimm walczą z potworami

  Terry Gilliam ( "12 małp" , "Las Vegas Parano" ) kontynuuje pracę nad swoim najnowszym filmem, "The Brothers Grimm". Obecnie twórca przebywa w montażowni, próbując posortować zrealizowany materiał. Czasu na postprodukcję nie zostało wiele, jeśli pełen efektów specjalnych obraz ma znaleźć się na ekranach jeszcze w bieżącym roku.