• Informacje na temat:

  peter weller aktor

Artykuły na temat: peter weller aktor
 • Kultowy aktor dołączył do obsady

  W piątym sezonie serialu "Dexter" zobaczymy Petera Wellera - słynnego z roli w kultowym filmie "RoboCop"!

 • Były "więzień" w obsadzie

  Znany ze "Skazanego na śmierć", aktor Chris Vance, dołączył do obsady "Dextera". Jaką dostał rolę?

 • Zbigniew Buczkowski zagra w Hollywood?

  Zbigniew Buczkowski i Lilianna Głabczyńska zagrają razem w hollywoodzkiej produkcji? - Propozycję dostałem i przyjąłem - zapewnia Buczkowski. Aktor zaproponował też do obsady swoją koleżankę.

 • Robocop w "Dexterze"

  W najnowszym sezonie serialu "Dexter" wystąpi Peter Weller - aktor, który przed laty wcielał się w tytułową rolę w kultowym filmie "Robocop"!

 • Były więzień u boku mordercy

  Chris Vance, znany z serialu "Skazany na śmierć", dołączył do obsady "Dextera".

 • "RoboCop" w Polsce wcześniej niż w USA

  "RoboCop", współczesna wersja klasycznego, futurystycznego thrillera z 1987 roku, do polskich kin trafi w piątek, 7 lutego - wcześniej niż w Stanach Zjednoczonych. Amerykańscy widzowie będą mogli oglądać "RoboCopa" dopiero 5 dni później.

 • Nowa gwiazda w "Dexterze"

  Jak informuje TVGuide, w nadchodzącym sezonie "Dextera" pojawi się gościnnie Kate Moennig, znana z serialu "The L Word".

 • Verhoeven chce "Robocopa 4"!

  Paul Verhoeven ("Pamięć absolutna", "Nagi instynkt") rozważa przystąpienie do realizacji czwartej części filmu, który otworzył mu drogę do Hollywood. Nakręcony w 1987 roku "Robocop" doczekał się dwóch kinowych kontynuacji, jednak żadna z nich nie dorównała pierwowzorowi. Holenderski twórca od kilku lat nie może znaleźć projektu, który byłby w stanie go zainteresować.

Wideo na temat: peter weller aktor
 • Templariusze. Miłość i krew

  Jeden z najdroższych filmów w historii europejskiej kinematografii. "Templariusze. Miłość i krew" to widowiskowa saga osadzona w średniowiecznych realiach. Opowieść o władzy i intrydze, miłości i zdradzie, namiętności i pokucie. Imponujący rozmach tej produkcji jest widoczny zarówno w genialnych scenach walki, egzotycznych plenerach, jak również w bogatej scenografii dającej realne i soczyste tło fabule. W rolach głównych wystąpili aktorzy znani światowej widowni z najbardziej kasowych...

 • Niepokonani

  Peter Weir, twórca "Truman Show" i "Pan i władca na krańcu świata" przedstawia niezwykle epicką, autentyczną historię o tytanicznym marszu ku wolności. W rolach głównych Colin Farrell i Ed Harris. W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z sowieckiego gułagu. Bez mapy czy kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego - od Syberii, przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet, Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez 6000 km pełna jest heroicznej...

 • Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz

  Twórcą tego filmu jest wizjoner, którego adekwatniej byłoby nazwać kompozytorem obrazu i dźwięku. Peter Mettler z kamerą przemierza świat, aby zbadać ludzkie koncepcje czasu. Jego film jest urzekającym połączeniem filmu dokumentalnego i spekulacji filozoficznej, poszerzającej ludzkie horyzonty. W drodze poprzez świat i czas reżyser odnajduje niesamowite połączenia pomiędzy pozornie oddalonymi od siebie rzeczami: wzory malowideł w świątyni buddyjskiej przypominają kolorowy układ kręgów w...