• Informacje na temat:

  petra

Artykuły na temat: petra
 • Petra Nemcova zaliczyła wpadkę w Cannes!

  Wpadka, jaka przydarzyła się modelce Petrze Nemcovej (38 l.) w Cannes chyba długo będzie jej się śnić po nocach. Podczas pozowania na czerwonym dywanie podmuch wiatru sprawił, że jej kreacja się rozchyliła, przez co wszyscy mogli oglądać jej bieliznę. Kiedy tylko zorientowała się co jest grane, natychmiast zareagowała i próbowała robić dobrą minę do złej gry. Następnym razem może zdecyduje się na nieco bezpieczniejszy krój sukni...

 • Petr Cech na perkusji w utworze Foo Fighters!

  Czeski bramkarz zespołu Chelsea Londyn to zapalony perkusista. Zobacz, jak poszło mu z piosenką zespołu Dave'a Grohla.

 • Gwiazdy futbolu zagrają w... "Simpsonach"

  Gwiazdy angielskiego futbolu - Frank Lampard, Petr Cech i John Terry - zagrają w popularnym serialu animowanym "Simpsonowie". Jeden z bohaterów filmu Homer Simpson wcieli się w rolę sędziego piłkarskiego.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • "M jak miłość": Marcin stał się facetem. Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  ...kamieniami. Raz naprawdę się bałem... Jordania ma plusy i minusy, ale to nie moja bajka. Miałeś czas na zwiedzanie? - Byłem w pięknym mieście skalnym Petra i nad morzem Martwym. Nie pływałem...

 • "Gottland" : Milczenie jest Czechem

  Zrealizowany przez szóstkę czeskich filmowców "Gottland" to próba filmowej adaptacji bestsellerowych reportaży Mariusza Szczygła. Ambitnym reżyserom brakuje poczucia humoru, a ich historii lekkości narracyjnej, ale mimo wszystko udało im się zrealizować nowoczesny dokument, w którym elementy fikcji są kreatywnie wykorzystywane w celu opowiadania o cieniach przeszłości i urokach teraźniejszości.

 • Michał Malinowski (26 l.) to młody aktor, ale prócz zamiłowania do swojej pracy, kocha również podróże. Ostatnio wyjawił, że podczas jednej z nich doszło do mrożącego krew w żyłach zdarzenia.

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • 48-letnia czeska piosenkarka Iveta Bartošová popełniła samobójstwo, skacząc pod pociąg.

 • Kino Petra Zelenki na DVD

  Na DVD pojawiły się w ostatnim miesiącu dwa filmy Petra Zelenki: "Guzikowcy" i "Rok diabła" . Mimo że to pozycje nie pierwszej już świeżości, ogląda się je nadal wybornie.

Zdjęcia na temat: petra
Dyskusje na temat: petra