• Informacje na temat:

  petra nemcova modelka

Artykuły na temat: petra nemcova modelka
 • Petra Nemcova zaliczyła wpadkę w Cannes!

  Wpadka, jaka przydarzyła się modelce Petrze Nemcovej (38 l.) w Cannes chyba długo będzie jej się śnić po nocach. Podczas pozowania na czerwonym dywanie podmuch wiatru sprawił, że jej kreacja się rozchyliła, przez co wszyscy mogli oglądać jej bieliznę. Kiedy tylko zorientowała się co jest grane, natychmiast zareagowała i próbowała robić dobrą minę do złej gry. Następnym razem może zdecyduje się na nieco bezpieczniejszy krój sukni...

 • Znów są parą?

  Amerykański aktor Sean Penn i czeska modelka Petra Nemcova rozstali się w lutym 2008 roku. Teraz próbują odbudować stare uczucie.

 • Spotkania byłych kochanków

  Rocka na przyjęcie w Cannes, zorganizowane przez firmę jubilerską De Grisogono, gdzie Kid był didżejem. Gdy na salę wkroczyła znana czeska modelka, była dziewczyna Blunta, Petra Nemcova, piosenkarz natychmiast opuścił imprezę, choć przyjaciele byłej pary twierdzili, że James i Petra rozstali się w zgodzie. Reakcja panny Nemcovej na wieść o swoim byłym chłopaku przebywającym w tym samym budynku...

 • James Blunt chowa się

  Byli kochankowie, wokalista James Blunt oraz modelka Petra Nemcova usiłują unikać się nazwajem, bywając na tych samych imprezach.

 • Zostawiony przez top modelkę

  Brytyjski wokalista James Blunt nie jest już chłopakiem top modelki Petry Nemcovej. "Rewelacje" na ten temat ujawnił brytyjski tabloid "Daily Mail".

 • James Blunt wybrał modelkę

  Od czasu gdy wielkim przebojem stała się piosenka "You're Beautiful" , jej autor James Blunt (29 l.) trafił pod obserwację plotka rskich mediów. To właśnie brytyjskie tabloidy opublikowały zdjęcia z wspólnych wakacji Blunta i czeskiej modelki Petry Nemcovej na hiszpańskiej Ibizie.

 • James Blunt: Romans z czeską modelką?

  Według amerykańskich mediów, popularny brytyjski wokalista James Blunt spotyka się z czeską top modelką Petrą Nemcovą.

 • James Blunt: Rozstanie z modelką

  Związek Jamesa Blunta (30 l.), pamiętanego z wielkiego przeboju "You're Beautiful" , z modelką Petrą Nemcovą (27 l.) nie przetrwał próby czasu. Zdaniem amerykańskich mediów para rozstała się pod koniec lutego, ale "zostali dobrymi przyjaciółmi".

 • Niekonwencjonalny romans

  James Blunt po rozstaniu z modelką Petrą Nemcovą znalazł nową/starą dziewczynę...

 • Kolejna nagroda dla filmu Anga Lee

  Opowiadający o homoseksualnej miłości dwóch kowbojów film "Tajemnica Brokeback Mountain" został uznany obrazem roku przez amerykańskich homoseksualistów. Odbierając nagrodę, reżyser Ang Lee podkreślił, że znaczy ona dla niego bardzo dużo, bo jest jak "powrót do domu". "To pewnie ostatnia nagroda, jaką dostaję za ten film" - dodał tajwański reżyser.