• Informacje na temat:

  petycja

Artykuły na temat: petycja
 • Conchita Wurst jednak nie wystąpi w Polsce? Petycję podpisało tysiące ludzi!

  Conchita Wurst (26 l.) wkrótce ma odwiedzić Polskę i zaśpiewać na koncercie w Kielcach. Wzbudza to niemało kontrowersji, ale wiele wskazuje na to, że protesty na nic się zdadzą.

 • "Pani szuka pana" : Miss Sixty

  Wszystko zaczyna się od bardzo nieprzyjemnej sytuacji w pracy. Współpracownicy urządzają przyjęcie dla jednej ze swoich koleżanek, która odchodzi na emeryturę. Rezygnacja z wykonywania zawodu jest raczej przymusowa. Doszło bowiem do incydentu z użyciem siły. Natychmiast pojawiła się petycja, w której żądano usunięcia niebezpiecznej obywatelki. Wśród poważnych naukowców - biologów molekularnych

 • "Dobry omen": Protest przeciwko produkcji. Antyfani pomylili Netflixa z Amazon Prime

  W petycji członkowie grupy Return to Order zarzucają twórcom, że w serialu promują i normalizują satanizm oraz drwią z Bożej mądrości, ponieważ Bogu w produkcji głosu użycza... kobieta. Pod petycją podpisało się ponad 20 tysięcy osób. W piątek petycja została usunięta. Neil Gaiman, współautor powieści na podstawie której powstał serial, zażartował wraz z Netflixem z zaistniałej sytuacji na...

 • Spór o "Idę". Chcą zmian w czołówce

  Fundacja Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom, która kiedyś oprotestowywała niemiecki serial "Nasze matki, nasi ojcowie" napisała do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej petycję ws. "Idy" Pawła Pawlikowskiego.

 • "Wiedźmin" ponownie na małym ekranie?

  Na stronie Change.org pojawiła się petycja skierowana do stacji STARZ, HBO oraz serwisu Netflix z prośbą o zrealizowanie serialu na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego.

 • Afera Jeremy 'ego Clarksona: Zamiast steku, talerz wędlin

  Już ponad 800 tys. osób podpisało petycję wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Prezenter popularnego programu "Top Gear" miał uderzyć swojego producenta w hotelowej restauracji.

 • "Na Wspólnej": Będę posłem!

  Roman (Waldemar Obłoza) poinformuje Ziębów, że podczas festynu Muszkowie zbierali podpisy pod petycją o odwołanie Włodka (Mieczysław Hryniewicz) z rady dzielnicy.

 • Czołgiem w obronie Jeremy'ego Clarksona

  Londyńczycy byli dziś świadkami niezwykłej akcji zwolenników Jeremy'ego Clarksona, prezentera programu "Top Gear" zawieszonego w wykonywaniu obowiązków za rzekome pobicie producenta programu. Jego sympatycy dostarczyli stacji BBC petycję podpisaną przez milion osób, które domagają się zmiany decyzji ws. Clarksona. Wykorzystali do tego... czołg!

 • Wraca sprawa śmierci Magdy Żuk. Apel siostry

  Wraca temat śmierci Magdy Żuk. Tym razem za sprawą petycji skierowanej do m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, którą podpisują internauci. Do jej poparcia zachęca również siostra zmarłej Polki.

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

Zdjęcia na temat: petycja
Wideo na temat: petycja
 • Barack i Michelle Obama tańczą ze 106-letnią Amerykanką!

  Virginia McLaurin to 106-letnia Amerykanka, która dostała niepowtarzalną okazję, by poznać parę prezydencką. Kobieta spotkała się z Barakiem i Michelle Obamą w Białym Domu w niedzielę (21.02). W 2014 roku Virginia wyrażała ogromną chęć poznania prezydenta, wystosowała nawet w związku z tym petycję, a następnie powtórzyła prośbę na YouTube. (STORYFUL/x-news)

 • Fani "Chirurgów" domagają się wskrzeszenia Dereka!

  Twórcy serialu "Chirurdzy" uśmiercili głównego bohatera. Fani produkcji złożyli petycję, w której żądają przywrócenia Dereka Shepherda. 20 tys. podpisanych serialowych "żałobników" czeka jednak rozczarowanie. Pomysłodawczyni serialu Shonda Rhimes jest nieugięta w swojej decyzji i nie przywróci aktora na plan. Patrick Dempsey w produkcji grał od 2005 roku, czyli od samego początku/ źródło: CNN Newsource/x-news.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

Dyskusje na temat: petycja