• Informacje na temat:

  phil collins dzieci

Artykuły na temat: phil collins dzieci
 • Phil Collins (65 l.) i Orianne Cevey (43 l.) znów staną na ślubnym kobiercu!

 • Phil Collins dostał kosza od Adele!

  Adele w mało elegancki sposób "olała" Phila Collinsa, którego wcześniej zaprosiła do współpracy.

 • Phil Collins: Córka obwinia go o swoją chorobę

  Lily Collins (27 l.) ma wielki żal do swojego taty.

 • "Igrzyska śmierci" znów w kinach: Kosogłos żyje

  21 listopada do kin wejdzie dalszy ciąg ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Do zjawiskowej obsady, w której znaleźli się Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson i Donald Sutherland, dołączyła nominowana do Oscara Julianne Moore.

 • Phil Collins wspomaga kenijską szkołę

  Phil Collins przekazał 70 tysięcy dolarów na renowację szkoły podstawowej znajdującej się kenińskim okręgu Kilifi. Popularnego wokalistę na tyle zasmucił ciężki los dzieci etiopskich, że zgodził się również na poprowadzenie koncertów charytatywnych, z których dochód zostanie przekazany na pomoc szkołom w Etiopii.

 • Phil Collins znów ojcem

  Mimo szóstego krzyżyka na karku, Phil Collins nie traci wigoru. Były frontman słynnej angielskiej grupy Genesis wiosną 2005 roku po raz piąty zostanie ojcem.

 • Phil Collins w separacji

  Phil Collins (55 l.), były wokalista i perkusista grupy Genesis, po blisko siedmiu latach postanowił rozstać się z żoną Orianne Cevey. Para zdecydowała się na separację ze względu na "dobro swoich dwóch dzieci".

 • Phil Collins powraca

  Ponad dwa lata po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu kariery Phil Collins powraca na scenę. Wokalista bierze pod uwagę nawet koncerty z grupą Genesis!

 • Phil Collins: Drugi syn!

  Brytyjski muzyk Phil Collins i jego żona Orianne po raz drugi zostali rodzicami. Familia Collinsów poszerzyła się o syna o imieniu Matthew. Potomek byłego wokalisty i perkusisty grupy Genesis urodził się pod koniec listopada.

 • Phil Collins: Przypomnieć emocje

  Phil Collins ostatnie większe sukcesy odniósł aż 20 lat temu. Potem przypominał o sobie przeprowadzką do Szwajcarii w celu uniknięcia płacenia wysokich podatków, następnie kolejnym rozwodem, postępującą utratą słuchu i innymi kłopotami ze zdrowiem. Teraz wokalista powraca z soulową płytą "Going Back".

Wideo na temat: phil collins dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...