• Informacje na temat:

  photoshop i gwiazdy

Artykuły na temat: photoshop i gwiazdy
 • Nieskazitelna cera Blake Lively

  Wiadomo, że o image aktorek dba cały sztab makijażystek, stylistek, speców od wizerunku. Pozowane zdjęcia okładek poczytnych magazynów to czary oświetleniowców i Photoshopa, które nas, zwykłe dziewczyny, wpędzają w kompleksy, bo nasza figura nie jest idealna, a włosy nie tak bujne, cera nie tak różowa, nieskazitelna i promienna.

 • Taylor Swift padła ofiarą hakerów

  Wokalistka na chwilę straciła kontrolę nad swoimi profilami na Twitterze oraz Instagramie.

 • Taylor Swift: Hakerzy włamali się na jej konta w serwisach społecznościowych!

  Zagraniczne gwiazdy i celebryci nie mają łatwo! Nie dość, że są nieustannie śledzeni przez paparazzich, to co i rusz słyszymy, że wyciekły ich prywatne zdjęcia do sieci. Przekonała się o tym m.in(...). "Miłej zabawy z Photoshopem" - napisała w innym serwisie społecznościowym, do którego jeszcze nie dobrali się hakerzy. Stanowczo zaprzeczyła, jakoby kiedykolwiek robiła sobie rozbierane zdjęcia i na...

 • Ile photoshopa w Jessice Biel?

  Trudno nazwać "GQ" opiniotwórczym magazynem, ale jeśli chodzi o dobór okładkowych gwiazd - opinie na ich temat jeszcze długo odbijają się echem. Najnowsza - ile photoshopa w Jessice Biel?

 • Ewa Farna: Przeraża mnie udawanie kogoś, kim się nie jest

  ...znaleźć złoty środek.  Ale nie masz przecież figury w rozmiarze S. Przeraża mnie ta obsesja wyglądu, poprawianie się w photoshopie i udawanie kogoś, kim się nie jest. Mam wrażenie, że powoli to się...

 • Wiecznie młoda Demi Moore

  Specjaliści od Photoshopa po raz kolejny popisali się swoimi umiejętnościami. Demi Moore jeszcze nigdy nie wyglądała tak młodo. W najnowszej reklamie kosmetyków marki Helena Rubinstein bliżej jej do dwudziestolatki niż pięćdziesięciolatki.

 • Sekrety piękna top modelek

  Modelki to najczęściej podawany wzorzec piękna. Nie ma się czemu dziwić, sesje zdjęciowe w istocie wydobywają to, co w nich najpiękniejsze. Jest tu również miejsce na photoshopa, który pewne mankamenty tuszuje. Ale nie o tym mowa, jak w rzeczywistości wyglądają modelki, bez makijażu i cyfrowej oprawy. Jak pielęgnują swoją twarz?

 • Tajna broń fabryki snów

  Louis Brooks, gwiazda kina niemego, spopularyzowała w latach 20. fryzurę a la Bob. Z kolei sława urody Grety Garbo przetrwała do dzisiaj. Jednak podobnie jak niemal sto lat temu, tak i dzisiaj, obie panie wiele by nie zdziałały bez sztabu profesjonalnych stylistów. To oni urzeczywistniają wszystkie sny w fabryce snów.

 • Ania Wyszkoni w "Na dobre i na złe"

  Burskiego, poprosi go, by przy okazji operacji poprawił też... plastykę jej brzucha. Kuba nie będzie chciał ulec prośbie pacjentki. Jednak dyrektorka Żak , zachwycona obecnością gwiazdy tego formatu(...) na okładce magazynu wygląda pięknie, bo mamy Photoshopa, z którego się korzysta. A ludzie tracą poczucie rzeczywistości. Jaka była twoja pierwsza scena do zagrania? A.W.: - Zaczynaliśmy od końca...

 • Wpadka Beyonce: "Poprawiła" sobie uda!

  Zdjęcia Beyonce z wypoczynku na Dominikanie zostały w amatorski sposób wyedytowane komputerowo prawdopodobnie przez samą wokalistkę.

Dyskusje na temat: photoshop i gwiazdy