• Informacje na temat:

  piasecki

Artykuły na temat: piasecki
 • Przypomnijmy, że Krystyna Pawłowicz brutalnie zaatakowała na swoim Facebooku Konrada Piaseckiego. Dziennikarz podpadł jej tym, że zamieścił na swoim Twitterze rzekomy wpis posłanki, w którym nazwała ona emerytów "darmozjadkami". Wypowiedź ta była ponoć fałszywa, za co Piasecki przeprosił posłankę. To jedna nie wystarczyło. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości odgryzła mu się na Facebooku, informując...

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Najpierw Marta Jeżewska-Piasecka, teraz jej mąż dostał pracę w TVP

  Transfer z TV Republika do TVP trwa w najlepsze. Po Marcie Piaseckiej, która dołączyła do ekipy "Teleexpressu", szeregi "narodowej" zasilił jej mąż, Jan Piasecki.

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Adwokat broni Rafała Piaseckiego: To było wołanie o miłość

  Kilka dni temu do sieci trafiło drastyczne nagranie, na którym słychać, jak Rafał Piasecki, bydgoski radny PiS, znęca się fizycznie i psychicznie nad żoną. Teraz głos postanowił zabrać jego adwokat!

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Marta Jeżewska (od niedawna Piasecka) wyszła za mąż! Dziennikarka została żoną kolegi z Telewizji Republika, Jana Piaseckiego. W sieci są zdjęcia i wideo z uroczystości.

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • Nowa gwiazda TVP po dobrej zmianie musiała jakiś czas temu zrobić sobie przerwę od pracy. Wszystko z powodu ciąży. Być może niebawem Marta Piasecka wróci do prowadzenia "Teleexpressu", gdyż właśnie urodziła. Zdjęciem dziecka pochwalił się na Facebooku jej mąż. "Dziś o 7:11 powitaliśmy malutką piękną Zosię Piasecką :) 3380 gram, 58 cm ! Pełnia szczęścia! Mama i Córka bardzo dzielne:)" - napisał szczęśliwy tata pod zdjęciem małej. Gratulujemy!

 • Piasecki i Rewiński w Opolu

  Twórcy programu "Ale Plama!" znajdą się wśród gwiazd "Kabaretronu", który odbędzie się w ramach tegorocznego 44. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Popularni satyrycy wystąpią 16 czerwca na opolskiej estradzie jako duet, bawiąc publiczność festiwalową oraz widzów TVP1 i TV Polonia.

Wideo na temat: piasecki
Dyskusje na temat: piasecki