• Informacje na temat:

  piaseczny kobiety

Artykuły na temat: piaseczny kobiety
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny dumny z ukochanej kobiety. Jego mama wychodzi z cienia!

  W Pionkach - mieście, w którym Andrzej Piaseczny spędził dzieciństwo i młodość - wszyscy doskonale znają jego mamę. Pani Alicja przez wiele lat uczyła w tamtejszym liceum biologii, a uczniowie ją uwielbiali, bo na jej lekcjach nigdy nie było nudno...  Nikogo tu nie dziwi, że dała się namówić synowi na udział w szalonej wyprawie do Namibii, podczas której latała helikopterem, jeździła quadem...

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Liszowska połączy byłych kochanków?

  Po przeżytym niedawno zawodzie miłosnym Joasia Liszowska (30 l.) potrzebuje ukojenia w ramionach przyjaciół. A kto jest najlepszym przyjacielem kobiety, jeśli nie gej? Aktorka znalazła wspólny język z Michałem Pirogiem i... Andrzejem Piasecznym.

 • Kobiety górą!

  Spośród 17 nominowanych do Superjedynki w kategorii "artysta roku", obejmującej najlepszych wokalistów i wokalistki, aż 12 to kobiety!

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ..., Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą, Tadeusz Gessler z mamą Magdą oraz cztery inne rodzinne pary udadzą się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo(...) tor? Policja nadal będzie poszukiwać Kingi. Rodzice Brzozowskiej, w akcie desperacji, zwrócą się do jasnowidza po pomoc. Wkrótce z rzeki zostanie wyłowione ciało kobiety... Wiele...

 • Tomasz Lis (39 l.), Piotr Walter (38 l.) i Andrzej "Piasek" Piaseczny (34 l.) zajęli czołowe miejsca na liście 12. najseksowniejszych Polaków. Najwyżej notowany aktor, Paweł Małaszyński (29 l.) - bohater serial u "Magda M.", pojawił się dopiero na miejscu siódmym. Seksowną dwunastkę przygotował tygodnik "Gala".

 • Bohdan Gadomski o Margaret: Wokalnie zero

  ...: "Dwoił się i troił, ale poza pewien schemat (przez siebie ułożony) nie wyszedł. Widziano w nim przede wszystkim 'Koło fortuny' i pieniądze, które można tam wygrać". O Andrzeju Piasecznym: "Nazwisko(...)". O Sławku Uniatowskim: "Bardzo podobał się Sławek Uniatowski, który ma wiele wspaniałych walorów, aby oszołomić dziewczęta i dojrzałe kobiety. Jego piosenka '5 Rano' powinna stać się przebojem...

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

  Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wytańczyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para w finale pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. Wielki finał odbył się w piątek, 23 maja, w telewizji Polsat.

 • ..." postanowił dociec, kim jest tajemniczy mężczyzna opisywany przez Piróga. Według ustaleń tabloidu to nie kto inny, a Andrzej "Piasek" Piaseczny! Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tych rewelacji(...) także inne kobiety. W sumie o molestowanie seksualne oskarżyło go ponad 20 pań! W obronie aktora stanęły jego żona i córka. On sam zapowiedział, że nie będzie komentował sprawy, bo... tak chcą jego...

 • Kate Rozz poprowadzi "The Voice of Poland"?

  Według dziennika "Fakt" żona Piotra Adamczyka będzie współprowadzącą nową edycję programu "The Voice of Poland". Partnerem Kate Rozz będzie - to już oficjalna informacja - Tomasz Kammel.

Dyskusje na temat: piaseczny kobiety