• Informacje na temat:

  piaseczny piasek

Artykuły na temat: piaseczny piasek
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny pozuje z nagim torsem! "Ciasteczko"

  Andrzej Piaseczny (49 l.) pokazał śmiałe zdjęcie zrobione na wakacjach. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny pokazał dom w programie "Uwaga! Kulisy sławy" TVN

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (48 l.) w programie "Uwaga! Kulisy sławy" po raz pierwszy pokazał swój dom w Górach Świętokrzyskich. Zdradził również, że nie jest samotny.

 • Piasek, czyli Andrzej Piaseczny

  Po trzech latach milczenia z nową płytą powraca Piasek. Tytuł albumu, "Andrzej Piaaseczny", sugeruje, że wokalista chce zerwać z etykietką młodzieżowego idola i zaprezentować się jako dojrzały artysta. Premiera płyty nastąpi w najbliższy w poniedziałek, 10 listopada.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny rozwiał wątpliwości!

  Andrzej „Piasek” Piaseczny (46 l.) teraz zajmuje się przede wszystkim muzyką, lecz był taki czas, że widzowie mogli oglądać go na małym ekranie. Czy planuje powrót do aktorstwa? Artysta odniósł się do tych pogłosek.

 • Piasek podsumowuje

  Płyta "15 dni" to podsumowanie 15 lat muzycznej działalności Andrzeja "Piaska" Piasecznego.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny w szczerym wywiadzie. Sporo zdradził!

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (48 l.) w szczerym wywiadzie dla "Na Żywo" opowiedział o czymś, o czym wcześniej publicznie raczej nie mówił. Przyznał, że regularnie odwiedza lekarza i robi badania. A to wszystko w trosce o zdrowie. Czy jego wyznanie zainspiruje i ośmieli innych do podobnej dbałości o siebie? O czym jeszcze opowiedział wokalista?

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny: "Jednym tchem"

  "Jednym tchem" to tytuł nowej piosenki Andrzeja "Piaska" Piasecznego, przygotowanej na Konkurs Premier na festiwal w Opolu. Teledysk do tego nagrania możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL. "Piasek", występujący w telenoweli "Złotopolscy", romansuje w nim z Małgorzatą Foremniak, filmową Zosią Stankiewicz z serial u "Na dobre i na złe".

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny dumny z ukochanej kobiety. Jego mama wychodzi z cienia!

  W Pionkach - mieście, w którym Andrzej Piaseczny spędził dzieciństwo i młodość - wszyscy doskonale znają jego mamę. Pani Alicja przez wiele lat uczyła w tamtejszym liceum biologii, a uczniowie ją(...) znajome, jest fejm. Mówiłem, że będzie gwiazdą? Mówiłem! Co nieuniknione, stać się musi - napisał Piasek na Facebooku po konferencji ramówkowej TVN.  Dla Andrzeja mama zawsze była najważniejszą osobą na...

 • Andrzej Piaseczny: Na zawsze Piasek

  Pod koniec 2003 roku ukazała się płyta "Andrzej Piaseczny", na której były wokalista Mafii zaznaczył, że nie jest już młodzieżowym idolem - "Piaskiem". W rozmowie z INTERIA.PL tłumaczy jednak, że nie powinno się do tego przywiązywać wielkiej wagi. - Jestem i byłem od przedszkola Piaskiem - mówi nam wokalista, który w niedzielę, 4 września, odebrał Bursztynowego Słowika na Sopot Festival.

Zdjęcia na temat: piaseczny piasek
Wideo na temat: piaseczny piasek
 • Andrzej Piaseczny z mamą o ekstremalnej przygodzie życia

  Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja Piaseczna opowiedzieli o programie „Starsza pani musi fiknąć”. – Wolimy myśleć o tym programie jako o przygodzie życia niż jako o fikaniu koziołków – powiedział wokalista. "Piasek" wypowiedział się także na temat wyjątkowej relacji, jaka łączy go z mamą. Okazuje się, że podczas nagrań mama wokalisty miała lekki kryzys, była też "mała awanturka", ale wszystko

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Andrzej Piaseczny w końcu to wyznał! "Jestem..."

  sekretów, choć nie ten, którego wszyscy się spodziewali. "Jestem bałaganiarzem. Nie lubię brudu, ale bałagan uwielbiam" - wyjawił "Piasek". (Uwaga TVN/x-news)

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

Dyskusje na temat: piaseczny piasek