• Informacje na temat:

  piasek i jego miłość

Artykuły na temat: piasek i jego miłość
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny okazał wielkie serce. A skradł je... Sami zobaczcie!

  Andrzej Piaseczny (47 l.) tym gestem udowodnił, że ma ogromne serce. A skradł je właśnie... Krym. Wokalista przygarnął bezdomnego psa i dał mu dom oraz swoją miłość.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Piasek znalazł nową miłość?

  ...... W udzielonym w 2000 roku wywiadzie opowiedział, że poznali się na imprezie, a po kilku miesiącach zamieszkali razem. Wywiad ten, udzielony na potrzeby promocji jednej z jego płyt, od początku wielu osobom wydał się mało wiarygodny. Sam Piasek już po rozstaniu żalił się, że ludzie nie wierzyli w ich miłość, nazywając Mirkę "przykrywką". Choć trzeba przyznać, że sam te plotki nieco prowokował. W tym...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Jarosław Kulczycki pogrążony w żałobie! Jego syn, Filip Kulczycki nie żyje!

  ...apetyt na życie. Zwiedzał świat. Uprawiał sport. Chodził po górach. Ćwiczył na siłowni. W niedzielę nagle zasłabł. Mimo reanimacji nie udało się go uratować" - informuje "Super Express". Jego pogrążony(...), a Ty brałeś chętnie. Szeroko otwarte oczy chłonęły wszystko łapczywie, a Twoja główka mała - coraz większa, mądrzejsza. Książki, wspólne czytanie, podróże dalekie. Na Saharze piasek jak cukier puder...

 • "Wierzę w miłość"

  Andrzej Piaseczny płytą "15 dni" podsumowuje swoją, trwającą już 15 lat, karierę muzyczną. Najpierw z zespołem Mafia, później z Robertem Chojnackim, a następnie już zupełnie samodzielnie był stale obecny na polskiej scenie. W rozmowie z Emilią Chmielińską Piasek opowiada o swojej największej motywacji i rozlicza się z serwisami plotka rskimi.

 • "M jak miłość": Joanna zakochała się w Tomku?

  Asia spędza u Chodakowskich każdą wolną chwilę - nie dlatego, że Tomek jej za to płaci, ale dlatego, że czuje się z jego dziećmi naprawdę związana.

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  "Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!

 • „M jak miłość“: Tak od kuchni wygląda magiczna Grabina!

  Zdjęcia do najpopularniejszego polskiego serialu powstają w prawie stu różnych lokalizacjach znajdujących się na terenie Warszawy i okolic. Symbolem "M jak miłość“ czytelnym dla wszystkich Polaków(...) indziej. Mieszkania naszych ekranowych ulubieńców nie są przypadkowym zestawem mebli i bibelotów. Scenografowie starają się, by wnętrze pasowało do charakteru bohatera, "informowało" nas o jego...

 • Mike Newell w Krakowie: W poszukiwaniu nieoczekiwanego

  Jednym gości krakowskiego festiwalu Off Plus Camera jest reżyser Mike Newell, autor filmów "Cztery wesela i pogrzeb", "Donnie Brasco".

Zdjęcia na temat: piasek i jego miłość
Wideo na temat: piasek i jego miłość
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

Dyskusje na temat: piasek i jego miłość
 • Re: "M jak miłość": Atak na Olgę!

  Marcina powinni wreszcie ustatkować .Ma swoje lata i nudna stała się już jego rola ,na kłopoty serialowych bohaterów , Marcin Chodakowski . Który, o dziwo pomagając wszystkim ,sam nie może sobie(...) ''struś'' chowając głowę w piasek i na tym się skończy rola bohaterskiego Marcinka.