• Informacje na temat:

  piasek i piróg

Artykuły na temat: piasek i piróg
 • Kuba Wojewódzki wraca do głośnej książki Piróga! Pyta o nią... Piaska!

  Andrzej Piaseczny (44 l.) odniósł się do biografii Michała Piróga, w której tancerz opowiedział o swoim związku z "pewnym znanym piosenkarzem"!

 • Kuba Wojewódzki jest gejem?

  Tancerz i prezenter Michał Piróg sugeruje, że juror "X Factor" Kuba Wojewódzki może być homoseksualistą.

 • Michał Piróg o Piasku: Do dzisiaj mi nie wybaczył

  Michał Piróg (35 l.) w swojej autobiografii "Chcę żyć" cytuje fragment wywiadu, którego udzielił jego były partner. Według ustaleń "Faktu", chodzi o Andrzeja "Piaska" Piasecznego. Choreograf właśnie to potwierdził!

 • Andrzej Piaseczny: Zatańczmy jeszcze raz

  W sklepach dostępna jest już poszerzona wersja płyty "Jednym tchem" Andrzeja Piasecznego. Ten album był jednym z przebojów 2005 roku, a pochodzący z niego utwór "Z głębi duszy" przyniósł wokaliście Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do nowej wersji utworu "...i jeszcze", promującego dwupłytowe wydanie "Jednym tchem". O klipie i popularnym programie "Taniec z gwiazdami" opowiedział nam sam Andrzej Piaseczny.

 • Piasek uciekł z Warszawy przez Piróga?

  O dość bliskich relacjach, które łączyły przed laty Andrzeja Piasecznego (42 l.) i Michała Piróga (34 l.) mówiło się od dawna. Żaden z panów nigdy nie chciał jednak rozmawiać na ten temat. Piasek(...) rękę. Najbardziej boi się jednak spotkań ze stałym bywalcem warszawskich salonów, czyli Michałem Pirógiem. Piosenkarz nie chce, aby pewne rzeczy z jego przeszłości ujrzały niepotrzebnie światło...

 • Michał Piróg po wybuchu afery: Zadzwoniłem do Andrzeja, żeby...

  Michał Piróg komentuje sensacyjne doniesienia jednego z tabloidów o jego rzekomym romansie z Andrzejem Piasecznym...

 • Piasek znalazł nową miłość?

  ...wydał się mało wiarygodny. Sam Piasek już po rozstaniu żalił się, że ludzie nie wierzyli w ich miłość, nazywając Mirkę "przykrywką". Choć trzeba przyznać, że sam te plotki nieco prowokował. W tym(...) Piaska i nieznanego wówczas szerzej choreografa Michała Piróga. Stąd wzięły się nigdy nie potwierdzone, choć krążące do dziś pogłoski, że panowie byli parą. Czytaj dalej na następnej stronie...

 • Piasek był 5 lat z Pirogiem?

  W niedawno udzielonym wywiadzie Andrzej "Piasek" Piaseczny niemal wprost to potwierdza.

 • Andrzej Piaseczny (43 l.) do tej pory nie skomentował zamieszania, które wywołał jego były przyjaciel Michał Piróg (35 l.). Zamiast dementować plotki, piosenkarz woli spędzać czas z rodziną!

 • Andrzej Piaseczny przerywa milczenie! Nigdy wcześniej o tym nie mówił!

  ...wszystkie rozgłośnie radiowe, a płyty świetnie się sprzedają.  Piasek jest też ewenementem jeśli chodzi o niedzielenie się swoim życiem prywatnym z mediami.  Co prawda w latach 90. idol nastolatek pozował(...) współpracował.  Po latach nieco inne światło na życie Andrzej rzucił Michał Piróg. Sam zainteresowany nie zabrał jednak w tej sprawie głosu. I w najbliższym czasie raczej niewiele zmieni się w tej kwestii...

Zdjęcia na temat: piasek i piróg
Wideo na temat: piasek i piróg
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: piasek i piróg