• Informacje na temat:

  piasek jest taki dzień

Artykuły na temat: piasek jest taki dzień
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny w szczerym wywiadzie. Sporo zdradził!

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (48 l.) w szczerym wywiadzie dla "Na Żywo" opowiedział o czymś, o czym wcześniej publicznie raczej nie mówił. Przyznał, że regularnie odwiedza lekarza i robi badania. A to wszystko w trosce o zdrowie. Czy jego wyznanie zainspiruje i ośmieli innych do podobnej dbałości o siebie? O czym jeszcze opowiedział wokalista?

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Piasek: Pojednałem się z ojcem, gdy był na łożu śmierci

  Z ojcem długo nie miał kontaktu, pogodził się z nim dopiero w obliczu choroby. "Gdy odchodził, a umierał na raka, zaczęliśmy poważnie rozmawiać, także o śmierci" - wyznaje Andrzej "Piasek" Piaseczny (44 l.).

 • DoriFi: A ja tak lubię lalalato!

  "Z chwilą włączenia wracają wspomnienia" - taki napis widnieje na okładce (w formie pocztówki z wakacji) singla debiutującej wokalistki DoriFi - "A ja tak lubię lalalato". Piosenkę możecie już posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Ciężarna Anna Lewandowska klęczy w oceanie ubrudzona piaskiem! To zdjęcie to hit!

  ...czerwonej sukni podkreślającej ciążowy brzuszek. Para niedawno wróciła z egzotycznych wakacji. Widać, że Ania jest jeszcze myślami na urlopie, gdyż postanowiła podzielić się z fanami urlopową fotką. Gwiazda na zdjęciu jest ubrana w jednoczęściowy czarny strój kąpielowy, który podkreśla ciążowe kształty.  Widzimy, że na potrzeby zdjęcia, lekko ubrudzona piaskiem Lewandowska klęczy w oceanie. Zdjęciu...

 • Audioriver 2014: Nasze podsumowanie

  Tropikalna ulewa, ewakuacja publiczności jednego z namiotów, odwołane występy i nieoczekiwane zmiany w programie. Takie dodatkowe atrakcje czekały w tym roku na widzów 9. edycji festiwalu Audioriver. To było jednak za mało, aby zaszkodzić najlepszej imprezie z muzyką elektroniczną w Polsce. W Płocku po raz kolejny dopisała frekwencja, artyści nie rozczarowali poziomem, a fantastyczny klimat

 • Basia Kurdej-Szatan utknęła na Fuerteventurze! Huragan i piasek znad Sahary paraliżują życie na wyspie!

  ...pozdrawiają serdecznie wszystkich Polaków! Jednocześnie informujemy, że z powyższych powodów nie jesteśmy pewni, czy dotrzemy do Polski na czas" - napisała Kurdej-Szatan. "Kalima nas dopadła, więc my jej(...) spędza czas na sąsiedniej Gran Canarii.  "Basiu kochana, jeżeli wasz lot jutro zostanie odwołany, to nie ma tego złego - jesteśmy rzut beretem na Gran Canarii! Wpadajcie do nas, pomieścimy się w jednym...

 • Blue Cafe: Pracowite święta

  Niezwykle pracowicie zapowiada się świąteczny okres dla Pawła Ruraka-Sokala, lidera łódzkiej grupy Blue Cafe. Choć jego koledzy z zespołu rozjechali się na święta do domów, on daje sobie tylko jeden dzień wolnego. W rozmowie z INTERIA.PL gitarzysta przyznał, że upływający rok zakończył się dla Blue Cafe sukcesem, mimo niedawnego rozstania z wokalistką Tatianą Okupnik.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny dumny z ukochanej kobiety. Jego mama wychodzi z cienia!

  Przez lata nie wychylała się i nie była na pierwszym planie. Teraz wychodzi z cienia! Wielka miłość Andrzeja "Piaska" Piasecznego (49 l.) wraz z synem wystąpiła w show TVN-u. Kim jest Alicja Piaseczna (80 l.)?

 • "Nie jestem pazerny"

  Tede już od dziesięciu lat zaskakuje swoich fanów. Czy to doborem współpracowników, ostatnio głównie spoza rapowego światka, czy nielegalnymi akcjami pod kryptonimem DJ BUHH, czy też występami w telewizyjnych programach, które z hip-hopem niewiele mają wspólnego. Ostatnio Tede wydał nową płytę, zatytułowaną "Notes". Rozmowa: Keb (Czyste Słowa)