• Informacje na temat:

  piasek o nowej płycie

Artykuły na temat: piasek o nowej płycie
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny przyznaje: "Piłem. Ale szczęśliwie nie uzależniłem się"

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (48 l.) udzielił szczerego wywiad, w którym sporo o sobie opowiedział. Po latach przyznał, że swego czasu sięgał po alkohol, choć na szczęście nie uzależnił się od niego. Wokalista odpowiadał również na pytania o miłość i... ślub.

 • Marduk: Szczegóły premiery (nowa płyta "Frontschwein")

  Nowy album szwedzkiej grupy Marduk trafi na rynek 19 stycznia 2015 roku.

 • Piasek nie dogadywał się z ojcem: Nasze relacje nie były łatwe

  Andrzej Piaseczny (46 l.), choć jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, żyje z dala od błysków fleszy i nie lubi, gdy ktoś nazywa go gwiazdą.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Piasek znalazł nową miłość?

  ...wydał się mało wiarygodny. Sam Piasek już po rozstaniu żalił się, że ludzie nie wierzyli w ich miłość, nazywając Mirkę "przykrywką". Choć trzeba przyznać, że sam te plotki nieco prowokował. W tym(...) publicznego ściągania majtek". Po kilku latach Piasek sprzedał swoje udziały w Soho, klub bez znanego właściciela szybko upadł.  W 2008 roku w dość smutnym wywiadzie udzielonym po powrocie z Indii...

 • Piasek: "chciałbym być bogaty"

  Andrzej Piaseczny na nowej płycie "15 dni" podsumowuje nie tylko trwającą już 15 lat karierę muzyczną, ale i rozlicza się ze swoim życiem osobistym.

 • Piasek grozi nową płytą

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (37 l.) twierdzi, że nadal jest przede wszystkim muzykiem i wokalistą, a dopiero później aktorem i zapowiada swoją nową płytę. Niemniej fakt dziesięcioletniej obecności muzyka-aktora w telenoweli "Złotopolscy" może świadczyć o innych proporcjach.

 • Piasek: Od deski do deski

  W poniedziałek, 19 września, ukaże się kolejna płyta Andrzeja "Piaska" Piasecznego, zatytułowana "Jednym tchem". Nagranie tytułowe poznaliśmy na festiwalu w Opolu, a kolejna piosenka, "Z głębi duszy" podbiła Sopot Festival, zdobywając nagrodę Bursztynowego Słowika. O nowym albumie opowiedział INTERIA.PL sam Piasek.

 • Piasek uwielbia całowanie

  30 marca ukazała się nowa płyta Andrzeja Piasecznego. Zaśpiewał na niej piosenki skomponowane przez Seweryna Krajewskiego. Krążek nazywa się "Spis rzeczy ulubionych". Korzystając z pretekstu, dziennikarze RMF FM zapytali Piaska o ABC jego rzeczy ulubionych.

 • Andrzej Piaseczny: Na zawsze Piasek

  Pod koniec 2003 roku ukazała się płyta "Andrzej Piaseczny", na której były wokalista Mafii zaznaczył, że nie jest już młodzieżowym idolem - "Piaskiem". W rozmowie z INTERIA.PL tłumaczy jednak, że nie powinno się do tego przywiązywać wielkiej wagi. - Jestem i byłem od przedszkola Piaskiem - mówi nam wokalista, który w niedzielę, 4 września, odebrał Bursztynowego Słowika na Sopot Festival.