• Informacje na temat:

  piasek płyty

Artykuły na temat: piasek płyty
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny przyznaje: "Piłem. Ale szczęśliwie nie uzależniłem się"

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (48 l.) udzielił szczerego wywiad, w którym sporo o sobie opowiedział. Po latach przyznał, że swego czasu sięgał po alkohol, choć na szczęście nie uzależnił się od niego. Wokalista odpowiadał również na pytania o miłość i... ślub.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny najpierw pokazał zdjęcia ze ślubu, teraz poznajemy kulisy

  Piasek. Para do ślubu pojechała białym fiatem 500. Potem było wesele, na którym Andrzej Piaseczny w duecie z Majką Jeżowską (57 l.) zaśpiewał piosenkę "Piękna i bestia" z ostatniej płyty piosenkarki...

 • Marduk: Szczegóły premiery (nowa płyta "Frontschwein")

  Nowy album szwedzkiej grupy Marduk trafi na rynek 19 stycznia 2015 roku.

 • Ania Przybylska nadal jest w sercu Piaska. Wokalista zadedykował jej piosenkę!

  ...zawsze o niej pamiętał. W 2000 r. odbył się w Teatrze Polskim w Warszawie wielki koncert "Piasek i przyjaciele", zorganizowany z okazji wydania jego płyty "Popers". Bohater wieczoru śpiewał(...) Przybylska odeszła. Odtąd Piasek zawsze mówi o niej przed wykonaniem piosenki "Pogodniej". I choć bardzo mu Ani brakuje, jej pogoda ducha z nim pozostała. - Kiedy myślę o Ani, nie ma ani pół wspomnienia...

 • Piasek podsumowuje

  Płyta "15 dni" to podsumowanie 15 lat muzycznej działalności Andrzeja "Piaska" Piasecznego.

 • Piasek: Jestem maminsynkiem

  ...tablicy. Zaczęła mi zadawać pytania, a ja byłem nieprzygotowany. Obraziłem się na nią śmiertelnie" - wspomina Piasek. Chociaż już w czasie studiów uniezależnił się finansowo, pępowiny łączącej go z matką(...) za mamę ogromnie odpowiedzialny. I nie wstydzi się powiedzieć: "Jestem maminsynkiem". Posłuchaj płyty "Zimowe piosenki" TUTAJ Iza Kraft nr 50/2012

 • Piasek w specjalnej edycji?

  Andrzej "Piasek" Piaseczny, za sprawą płyty "Jednym tchem", powrócił na listy przebojów. Pochodzące z niej piosenki "Jednym tchem" i "Z głębi duszy" bardzo dobrze radziły sobie w zestawieniach podsumowujących 2005 rok. Niewykluczone, że już w lutym w sklepach pojawi się specjalna edycja albumu "Jednym tchem", co Piasek zdradził w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Piasek zakończy działalność?

  Andrzej "Piasek" Piaseczny będzie chciał odpocząć od sceny, reflektorów i kamer. Nie ukrywa zmęczenia i przyznaje, że planuje przerwę.

 • Piasek, czyli Andrzej Piaseczny

  Po trzech latach milczenia z nową płytą powraca Piasek. Tytuł albumu, "Andrzej Piaaseczny", sugeruje, że wokalista chce zerwać z etykietką młodzieżowego idola i zaprezentować się jako dojrzały artysta. Premiera płyty nastąpi w najbliższy w poniedziałek, 10 listopada.