• Informacje na temat:

  piasek prywatnie

Artykuły na temat: piasek prywatnie
 • "Ruchome piaski": Zapowiedź pierwszego szwedzkiego serialu Netflixa. Felix Sandman w obsadzie

  W kwietniu na platformę trafi pierwszy szwedzki serial oryginalny Netflixa. Scenariusz serialu jest oparty na bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem.

 • Piasek, Lipnicka i Porter w Polsacie

  Piasek, zespół Menski oraz specjalny gość-niespodzianka, pojawią się w kolejnym wydaniu "Poplisty" w Polsacie, która zostanie nadana w niedzielę, 30 listopada, rano. Tego samego dnia, tyle że wieczorem, do programu "Kuba Wojewódzki" zawitają Anita Lipnicka i John Porter.

 • "Pierwsza miłość": Marzenę zaślepiła miłość

  Możemy oglądać ją w „M jak miłość” i „Pierwszej miłości”, gdzie uwodzi i rozbija związki, niczym rasowa femme fatale. Prywatnie Dominika Łakomska marzy, by zagrać w sztuce Szekspira i zdradza, czy pozwoli córce pójść w swoje ślady.

 • Piasek o serwisach plotkarskich

  Dziś (26 kwietnia) wieczorem gościem Daniela Dyka w internetowej stacji radio wej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl ) oraz czata portalu INTERIA.PL będzie Andrzej Piaseczny.

 • Andrzej Piaseczny: Obrączka na palcu dodała mu siły!

  ...nie czuła się samotna. Codziennie rozmawiają przez telefon, spędzają razem lato w jego siedlisku w Górach Świętokrzyskich.  "Piasek" jest bardzo rodzinny. Uwielbia, gdy jego dom tętni życiem. Siostra...

 • Wpadka z Żenis Żoplę: Nie chowam głowy piasek

  "Dziękuję za krytykę, bo w pełni na nią zasłużyłam" - napisała na facebookowym profilu "Żenis Żoplę" dziennikarka TVP Info Joanna Osińska, która zaliczyła wpadkę z przekręceniem imienia i nazwiska legendarnej wokalistki Janis Joplin.

 • Edyta Górniak ujawnia nieznane fakty dotyczące jej syna! Szykuje się niespodziewana zmiana?

  Z początkiem września na telewizyjnej antenie pojawiła się kolejna edycja programu "The Voice of Poland". W fotelach jurorskich zasiedli: duet Tomson i Baron, Maria Sadowska, Andrzej "Piasek" Piaseczny i Edyta Górniak. Ta ostatnia nie tylko zachwyciła się ostatnio jedną z uczestniczek, ale i zainteresowała się jej... artystycznym pseudonimem! Okazało się, że wokalistka o ksywie "Asteya" bardzo...

 • Femme fatale z "M jak miłość"

  Możemy oglądać ją w "M jak miłość" i "Pierwszej miłości", gdzie uwodzi i rozbija związki, niczym rasowa femme fatale. Prywatnie Dominika Łakomska marzy, by zagrać w sztuce Szekspira i zdradza, czy pozwoli córce pójść w swoje ślady.

 • Anna Mucha odkurza ogród! Nie skończyło się to najlepiej!

  Celebrytka uwielbia lans na ściankach i bywanie na salonach. Prywatnie Anka jest jednak przede wszystkim mamą dwojga dzieci. Na swoim macierzyństwie zresztą zaczęła nieźle zarabiać. Okazuje się(...). Celebrytka kupiła nowy sprzęt do ogrodu i postanowiła go wypróbować! "kupiłam sobie odkurzacz do ogrodu. no to mam, chyba sobie kupie drugi, jak tylko wyciągnę piasek z nosa, zębów i włosów...

 • Michael Jackson, irlandzki zamek i pożar

  Upał i piasek najwyraźniej znudził się już Michaelowi Jacksonowi. Amerykański gwiazdor muzyki pop, do niedawna przebywający w Bahrajnie, wynajął na trzy miesiące zamek w Irlandii.

Zdjęcia na temat: piasek prywatnie