• Informacje na temat:

  piasek to co dobre

Artykuły na temat: piasek to co dobre
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny w szczerym wywiadzie. Sporo zdradził!

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (48 l.) w szczerym wywiadzie dla "Na Żywo" opowiedział o czymś, o czym wcześniej publicznie raczej nie mówił. Przyznał, że regularnie odwiedza lekarza i robi badania. A to wszystko w trosce o zdrowie. Czy jego wyznanie zainspiruje i ośmieli innych do podobnej dbałości o siebie? O czym jeszcze opowiedział wokalista?

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Piasek uciekł z Warszawy przez Piróga?

  O dość bliskich relacjach, które łączyły przed laty Andrzeja Piasecznego (42 l.) i Michała Piróga (34 l.) mówiło się od dawna. Żaden z panów nigdy nie chciał jednak rozmawiać na ten temat. Piasek(...) dzienne. "Piasek od dawna zwykle nie chodzi na bankiety i imprezy, bo obawia się, że spotka na nich Michała. To, że ktoś mógłby zrobić im wspólne zdjęcie, spędza mu sen z powiek" - zdradza informator...

 • "Mam talent" (relacja z pierwszego półfinału): Najlepszy wybór Agnieszki Chylińskiej

  W sobotę (25 października) poznaliśmy pierwszych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • Piasek: Jestem maminsynkiem

  ...zagadała nauczyciela muzyki, który prowadził w szkole zespół i wkrótce jej syn rozśpiewał się na dobre. Daleki był jednak od zachwytu, bo w grupie śpiewały same dziewczynki. W szkole średniej też nie(...) tablicy. Zaczęła mi zadawać pytania, a ja byłem nieprzygotowany. Obraziłem się na nią śmiertelnie" - wspomina Piasek. Chociaż już w czasie studiów uniezależnił się finansowo, pępowiny łączącej go z matką...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Piasek: Pojednałem się z ojcem, gdy był na łożu śmierci

  Z ojcem długo nie miał kontaktu, pogodził się z nim dopiero w obliczu choroby. "Gdy odchodził, a umierał na raka, zaczęliśmy poważnie rozmawiać, także o śmierci" - wyznaje Andrzej "Piasek" Piaseczny (44 l.).

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny: "Jednym tchem"

  "Jednym tchem" to tytuł nowej piosenki Andrzeja "Piaska" Piasecznego, przygotowanej na Konkurs Premier na festiwal w Opolu. Teledysk do tego nagrania możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL. "Piasek", występujący w telenoweli "Złotopolscy", romansuje w nim z Małgorzatą Foremniak, filmową Zosią Stankiewicz z serial u "Na dobre i na złe".

 • Piasek: Nie jestem osobą samotną!

  ..."Byłem kiedyś współwłaścicielem klubu nocnego w Krakowie, ale ten biznes skończył się plajtą. Po tamtej historii zostało mi jednak marzenie" - wyznaje 38-letni Andrzej "Piasek" Piaseczny.

 • Wymarzony zięć

  Andrzej Piaseczny "To co dobre", Sony Music

Wideo na temat: piasek to co dobre
 • Tak Piasek kręcił nowy klip

  Making off najnowszego klipu Andrzeja "Piaska" Piasecznego "To co dobre, to co lepsze". Utwór zwiastuje nowy album artysty nagrany z Sewerynem Krajewskim.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

Dyskusje na temat: piasek to co dobre
 • Re: "M jak miłość": Nowy bohater i gorączka uczuć!

  CIEBIE !!! Super relacja Agnieszka-Marcin. ASIA ...to piasek w szprychach!!!- SERIALU !!!!SZTUCZNA aż gęsiej skórki dostaję!TOMEK NALEŻY DO AGNIESZKI !!!!ŻENADA te kamery dla "kurde"!!!...za(...) KILKA kLAN, "m". bARWY" "NA DOBRE" I WYSTARCZY-PRZEGLĄD LUDZKICH POSTAW,REAKCJI ...NASZE POLSKIE ZYCIE. tRAKTUJE ICH JAK DOBRYCH ZNAJOMYCH!!!...DLA WIELU SAMOTNYCH TAKIE "ZYCIE" ŻYCIEM INNYCH...TO