• Informacje na temat:

  piasek w sopocie

Artykuły na temat: piasek w sopocie
 • Gwiazdorskie wymagania Górniak i Piaska

  Zastanawialiście się kiedyś, jakie warunki trzeba zapewnić Edycie Górniak i Piaskowi , by wystąpili na Waszej imprezie? Wystarczy zaopatrzyć się w trzy garderoby, żelazko, deskę do prasowania i zgrzewkę napojów energetycznych.

 • W niedzielę, 4 września, jury 42. Sopot Festivalu przyznało Bursztynowego Słowika. Nagrodę zdobył, co dla wielu osób było sporym zaskoczeniem, Andrzej "Piasek" Piaseczny, który śpiewał utwór "Z głębi duszy". O tym sukcesie wokalista tuż po zakończeniu festiwalu opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Andrzej Piaseczny ma nowe zęby!

  Andrzej Piaseczny (45 l.) postanowił zainwestować w hollywoodzki uśmiech! Efektami pochwalił się na festiwalu w Sopocie!

 • Piasek i Doda wygrali Sopot Festival

  Andrzej "Piasek" Piaseczny otrzymał w niedzielę, 4 września, w Sopocie statuetkę Bursztynowego Słowika - główną nagrodę tegorocznego Sopot Festival, organizowanego przez stację TVN. Słowika publiczności otrzymał zespół Virgin, którego wokalistką jest Dorota 'Doda' Rabczewska. "To jest niesamowity moment, bez kitu" - powiedziała Doda odbierając wyróżnienie.

 • ...założyła niebieską sukienkę z najnowszej kolekcji Victorii Beckham. Koszt takiego stroju? Około 10 tysięcy złotych! Czytaj dalej na następnej stronie Kilka dni temu na festiwalu w Sopocie uwagę(...) światła sceny. Jak dowiedział się "Fakt", Piasek zafundował sobie komplet bielutkich porcelanowych licówek za około 30 tysięcy złotych!  Jak Wam się podoba? Monika Olejnik (59 l.) po piętnastu...

 • Piasek fanem fajerwerków

  Andrzej "Piasek" Piaseczny, po pracowitym roku (płyta "Jednym tchem", Bursztynowy Słowik na festiwalu w Sopocie) marzy o odpoczynku. Sobotniego sylwestra wokalista też chętnie spędziłby w łóżku, ale w ostatnim dniu 2005 roku będzie bawił się razem ze swoimi znajomymi. - Nie pracuję tego dnia, nikomu nie uprzyjemniam czasu w sylwestra - mówi Piasek w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Piasek: Od deski do deski

  W poniedziałek, 19 września, ukaże się kolejna płyta Andrzeja "Piaska" Piasecznego, zatytułowana "Jednym tchem". Nagranie tytułowe poznaliśmy na festiwalu w Opolu, a kolejna piosenka, "Z głębi duszy" podbiła Sopot Festival, zdobywając nagrodę Bursztynowego Słowika. O nowym albumie opowiedział INTERIA.PL sam Piasek.

 • Andrzej Piaseczny: Na zawsze Piasek

  Pod koniec 2003 roku ukazała się płyta "Andrzej Piaseczny", na której były wokalista Mafii zaznaczył, że nie jest już młodzieżowym idolem - "Piaskiem". W rozmowie z INTERIA.PL tłumaczy jednak, że nie powinno się do tego przywiązywać wielkiej wagi. - Jestem i byłem od przedszkola Piaskiem - mówi nam wokalista, który w niedzielę, 4 września, odebrał Bursztynowego Słowika na Sopot Festival.

 • Na zakończenie Sopot Festival 2005

  Koncertem brytyjskiego zespołu Simply Red zakończy się tegoroczna, 42. edycja Sopot Festival, który trwa od piątku, 2 września. Wieczorem w niedzielę (4 września) poznamy też laureatów konkursu o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności.

 • Sopot Festival: Stachursky i Mattafix

  Piątek, 1 września, był konkursowym dniem Sopot Festival. Przywrócona w 2005 roku rywalizacja o nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności odbyła się w nowej formule - w konkursie oprócz polskich wykonawców wzięli udział również artyści zagraniczni.

Wideo na temat: piasek w sopocie
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Piramida

  Horror w reżyserii Grégory'ego Levasseura, współautora scenariuszy filmów "Lustra" i "Wzgórza mają oczy". Grupa egiptologów odkrywa piramidę zakopaną w piaskach pustyni. Badając jej wnętrze gubią się w labiryncie podziemnych korytarzy i odkrywają, że w piramidzie kryją się niesamowite istoty, które zaczynają na nich polować. W rolach głównych: Ashley Hinshaw ("Kronika"), Denis O'Hare ("Witaj w klubie") i James Buckley ("Seksualni, niebezpieczni").