• Informacje na temat:

  piasek z partnerką

Artykuły na temat: piasek z partnerką
 • Tomasz Stockinger i Anna Powierza mają się ku sobie?! Sensacyjne ustalenia tygodnika!

  Zarówno Tomasz Stockinger (61 l.) jak i Anna Powierza (38 l.) przez lata nie mogli ułożyć sobie życia. Ona została samotną matką, on leczył rany po rozstaniu z partnerką. Ostatnio wiele ich łączy i spędzają ze sobą coraz więcej czasu!

 • Brad Pitt kupił córce dom

  Świeżo upieczony tata Brad Pitt (42 l., "Siedem lat w Tybecie" ) nie traci czasu. Wraz z partnerką, Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) dopiero co opuścili Namibię, a już robią "małe" zakupy. Pierwszą inwestycją gwiazdora jest dom, za który zapłacił 9 milionów dolarów. Luksusowa posiadłość na pewno będzie właściwym miejscem na wychowywanie maleńkiej córeczki.

 • Agnieszka Chylińska "ratuje małżeństwo" w tropikach!

  Turkusowe morze, biały piasek, palmy. W Polsce w najlepsze trwa zima, ale Agnieszka Chylińska wraz z rodziną - mężem Markiem i dziećmi: Ryśkiem (10 l.), Esterą (6 l.) i Krystyną (3 l.) - szykuje się do wyjazdu w tropiki. - Walizki od dawna mają spakowane i wprost nie mogą się doczekać dalekiej wyprawy - zdradza "Na Żywo" znajoma śpiewającej celebrytki. - Aga zrezygnowała z występów w styczniu...

 • Zagrają o prestiż i nagrody

  Jest już znany pełny skład wykonawców, którzy wezmą udział w Konkursie Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka w ramach 9. Festiwalu Reggae na Piaskach.

 • Andrzej Piaseczny wspomina Anię Przybylską w show Wojewódzkiego!

  Andrzej Piaseczny (44 l.) wciąż mocno przeżywa śmierć aktorki...

 • Wielka przygoda i zmysłowy romans

  8 lipca na ekrany polskich kin wejdzie europejska superprodukcja przygodowa - "Niebo nad Saharą" . W roli głównej występuje w filmie niezapomniana odtwórczyni roli Edith Piaf - Marion Cotillard.

 • Książę Harry i Meghan Markle: na jaw wychodzą zadziwiające tajemnice aktorki. Co na to królowa?

  ...emocji. Przez większą część mojego życia nie chciałem tak naprawdę o tym myśleć. Teraz widzę swoje życie bardzo odmiennie od tego, jakim było. Chowałem głowę w piasek i pozwalałem, by wszystko wokół mnie...

 • Blue Cafe: Pracowite święta

  Niezwykle pracowicie zapowiada się świąteczny okres dla Pawła Ruraka-Sokala, lidera łódzkiej grupy Blue Cafe. Choć jego koledzy z zespołu rozjechali się na święta do domów, on daje sobie tylko jeden dzień wolnego. W rozmowie z INTERIA.PL gitarzysta przyznał, że upływający rok zakończył się dla Blue Cafe sukcesem, mimo niedawnego rozstania z wokalistką Tatianą Okupnik.

 • ..." postanowił dociec, kim jest tajemniczy mężczyzna opisywany przez Piróga. Według ustaleń tabloidu to nie kto inny, a Andrzej "Piasek" Piaseczny! Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tych rewelacji...

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

Wideo na temat: piasek z partnerką
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Niebo nad Saharą

  Oparta na bestsellerowej powieści Sylvaina Estibala europejska superprodukcja przygodowa z dwiema największymi gwiazdami kina znad Sekwany: znakomitą, nagrodzoną Oscarem, Złotym Globem, BAFTĄ i dwoma Cezarami niezapomnianą odtwórczynią roli Edith Piaf Marion Cotillard i uznawanym za najprzystojniejszego francuskiego aktora i niezwykle ualentowanego reżysera (gromadzące ponad 8 milionów francuskich widzów "Nie mów nikomu", "Les Petits Mouchoirs") Guilliaumem Canet. Francuska Sahara, rok...