• Informacje na temat:

  piękna andżelika piechowiak

Artykuły na temat: piękna andżelika piechowiak
 • "M jak miłość": Andżelika Piechowiak radzi, gdzie spędzić wakacje

  Mam wielki sentyment do tego miasta, bo tu się urodziłam i wychowałam - przyznaje aktorka, którą znamy m.in. z serialu "M jak miłość". Piękna plaża Świnoujście leży na 44 wyspach, ale główna(...) pani Andżelika. - Z dzieciństwa pamiętam kosze plażowe. Gdy jest zimniej albo wieje wiatr, można się w takim koszu zaszyć, kupić coś do jedzenia i spędzić w nim dzień. Historyczne atrakcje Dla...

 • Nie spóźniać się, nie marudzić

  Andżelika Piechowiak na planie teledysku Sylwii Grzeszczak doprowadziła do rozpaczy fryzjera, a podczas zdjęć do "M jak miłość" musi uważać, by połapać się w zwariowanym życiu Mirki, którą gra.

 • Andżelika Piechowiak w "Na dobre i na złe"!

  W 551. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Andżelika Piechowiak - gwiazda serialu "M jak miłość". Tym razem aktorka zagra piękną modelkę i celebrytkę - Magdę - która trafi do szpitala przez poważne problemy ze skórą.

 • Zakład o podryw w "M jak miłość"

  Irek Podleśny (Maciej Jachowski) założy się z Kubą Zioberem (Przemysław Cypryański), że zdobędzie piękną bizneswoman, Mirkę Kwiatkowską (Andżelika Piechowiak). Czy wygra? A co, jeśli z jego "ofiarą" połączy go coś więcej niż romans?

 • Nagroda w sypialni

  Mirka Kwiatkowska (Andżelika Piechowiak) wyląduje w łóżku z Irkiem Podleśnym (Maciej Jachowski)!

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

 • Marek Lewandowski u Mostowiaków

  Zaproszenie do "M jak miłość" przyjął 64-letni dziś Marek Lewandowski. Grany przez niego Jan Orski będzie miał związek z Mirką (Andżelika Piechowiak). Czyżby kroił się nowy romansik?

 • "M jak miłość": Nowe uczucie?

  Dla bohaterów serialu "M jak miłość" pobyt w Kołobrzegu to nie tylko relaks. Być może jeden z nich spotka nad morzem kobietę, która zmieni jego życie.

 • Zakład o serce Mirki

  Irek Podleśny nieoczekiwanie zagnie parol ma Mirkę Kwiatkowską. Założy się z Kubą Zioberem o to, że piękna bizneswoman będzie jego! Czy dopnie swego?

 • "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  Zakończyła się praca na planie komedii "Och, Karol 2" w reżyserii Piotra Wereśniaka. W finałowej scenie - ślubie jednej z bohaterek filmu, wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina. Premiera obrazu zaplanowana jest na początek 2011 roku.

Zdjęcia na temat: piękna andżelika piechowiak
Wideo na temat: piękna andżelika piechowiak
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.