• Informacje na temat:

  piękna ballada

Artykuły na temat: piękna ballada
 • Była supermodelka nagrywa płytę

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata - Twiggy - wraca do show-biznesu. Nie zobaczymy jej jednak na wybiegu, ale na scenie. Modelka nagrała właśnie album z romantycznymi balladami zatytułowany "Romantically Yours".

 • Grabaż z nową wersją "Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości"!

  Z okazji jubileuszowego wydawnictwa "Grabaż 30" Krzysztof "Grabaż" Grabowski odświeżył przebój Pidżamy Porno - "Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości".

 • Muniek Staszczyk przeprosił żonę piosenką

  ...zazwyczaj dużo nie mówi. Ale kiedy jej puściłem ten utwór, powiedziała, że to piękna i bardzo romantyczna piosenka - twierdzi Muniek. Kocham żonę i nie czuję potrzeby rozwodu. Przetrwaliśmy, to dobrze...

 • CETI: Akustyczna perełka "Somethin' More"

  Ballada "Somethin' More" to kolejny utwór metalowej grupy CETI, który zapowiada płytę "Brutus Syndrome". Album ukaże się w poniedziałek (3 listopada).

 • Urszula przeżywa śmierć ukochanej mamy. To był wielki cios

  Urszula (56 l.) przeszła ostatnio wiele. Tegoroczne święta były dla niej smutne. Kilkanaście dni wcześniej odeszła mama piosenkarki.

 • Recenzja Yusuf (Cat Stevens) "Tell 'Em I'm Gone": Klejnociki, klejnociki!

  Paradoks taki. Yusuf to facet, którego kojarzycie z najbardziej możliwie atłasowych folkowych ballad, a którego kiedyś, podejrzewając o terorryzm, nie wpuścili do USA. O tempora, o mores.

 • Natasza Urbańska walczy o miano najbardziej wszechstronnego artysty w Polsce

  Natasza Urbańska - choć jest niezwykle piękna i bardzo utalentowana - nie miała do tej pory szczęścia w... konkursach, jakimi są telewizyjne programy, w których gwiazdy rywalizują ze sobą o sympatię widzów i o najwyższe miejsce na podium. Przypomnijmy, że w 1. edycji show "Jak oni śpiewają" serialowa Silene z "Fali zbrodni" przegrała w finałowym odcinku z Agnieszką Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny...

 • Wznowieni "Poeci": Dodatkowo Tau i Ńemy

  Trudno dostępny album "Poeci" powróci na rynek 21 października w wersji 2CD z bonusami w wykonaniu takich raperów jak Tau i Ńemy.

 • Odwiedza więzienia z własnym recitalem

  ...- Świat nie kończy się na aktorstwie - mawia czasem Lech Dyblik, którego wielką pasją jest śpiewanie "błatnych" pieśni rodem z odeskich zakładów karnych. Balladami więziennymi Lech Dyblik zainteresował się wiele lat temu, gdy dostał od kolegi pracującego u bogatego Ukraińca płytę z - jak mu się wtedy wydawało - dziwną muzyką... - Po dwóch latach stwierdziłem, że słucham wyłącznie tej płyty...

 • Recenzja John Porter "Honey Trap": Dobra ta porterówka

  Walijczyk w Polsce nagrywa americanę. Absurdalne, nie? Sęk w tym, że tu akurat działa. I to doskonale.

Wideo na temat: piękna ballada
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.

Dyskusje na temat: piękna ballada
 • Re: "Pancerni": Wstyd czy duma?

  Chciałbym jeszcze wspomnieć o znakomitej muzyce i piosenkach z tego serialu. Nie tylko tej tytułowej, wspaniale wykonanej przez Edmunda Fettinga. Ale także o innych. Na przykład piękna ballada o siódmej kompanii, śpiewanej przez Mieczysława Czechowicza i żołnierzy, czy piosenka Marusi o rozłące… Dreptak warszawski