• Informacje na temat:

  piękna data

Artykuły na temat: piękna data
 • „Światło twoich oczu”: Nowy serial, data premiery, fabuła

  W środę 5 września o godz. 16.45 Czwórka zaprasza na premierę „Światła twoich oczu”.

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Data ustalona

  Nabożeństwo żałobne w intencji Anny Przybylskiej odprawione zostanie w czwartek, 9 października, w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów.

 • Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży! Znamy datę porodu!

  Jeszcze niedawno pisaliśmy, że gwiazda "Przyjaciółek" zaręczyła się ze swoim przystojnym ukochanym, Mikołajem! Aktorka miała za sobą nieudany związek z kolegą po fachu, Maciejem Marczewskim, który jednak nie zdecydował się rozwieść dla niej z żoną. Później Sienkiewicz była przez chwilę sama co, jak przyznaje, bardzo dobrze jej zrobiło. Jednak piękna aktorka nie czekała zbyt długo na swojego...

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Monika Mazur i Tomasz Chrapusta biorą ślub! Znane są szczegóły

  To już pewne! Monika Mazur (27 l.) i Tomasz Chrapusta (27 l.) na dobre rozpoczęli przygotowania do ślubu. Znana jest już data ceremonii - lato przyszłego roku. Przyszła panna młoda już odwiedza salony w poszukiwaniu wymarzonej sukni ślubnej.

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Emily Ratajkowski i Amy Schumer zatrzymane przez policję!

  Amerykańska modelka polskiego pochodzenia została aresztowana podczas protestu przeciwko kandydatowi do Sądu Najwyższego USA. Wraz z nią do aresztu trafiła m.in. Amy Schumer ("Jestem taka piękna").

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Małgorzata Kożuchowska ma co świętować. Ale radość!

  Wielka radość w domu Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.). Hucznie świętowano piękną uroczystość. Byli goście, prezenty, tort, zabawa i mnóstwo radości. Stało się - Jaś skończył trzy lata!

 • Agata Kulesza do Oscara za rolę w "Idzie"?

  Barbra Streisand i Debra Winger są fankami "Idy", a Maggie Gyllenhaal i Alfonso Cuaron będą gospodarzami pokazów filmu Pawła Pawlikowskiego - poinformowali producenci "Idy". Agata Kulesza zostanie zgłoszona jako kandydatka do Oscara dla aktorki drugoplanowej - podali.

Wideo na temat: piękna data
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.