• Informacje na temat:

  piękna gwiazdeczka

Artykuły na temat: piękna gwiazdeczka
 • Gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki na Różach Gali

  Serialowe gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki były ozdobą uroczystości wręczania Róż Gali 2011. Sprawdźcie, kto przyszedł w środę do warszawskiego Teatru Polskiego, gdzie odbyła się impreza.

 • Gwiazdy po latach: "Roswell: W kręgu tajemnic"

  Miasteczko Roswell w Nowym Meksyku jest sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w 1947 roku. Również tu, ale współcześnie, mieszka dwoje młodych ludzi, Liz (Shiri Appleby) i Max (Jason Behr), których połączy miłość, gdy on uratuje jej życie. Uduchowiony i mądry Max, jego piękna siostra, Isabel (Katherine Heigl) i najlepszy przyjaciel, Michael (Brendan Fehr), który bywa...

 • Alicja Bachleda-Curuś nie przepada za partnerką brata!

  Życie w góralskiej rodzinie Bachledów chyba nie należy do najłatwiejszych. To ród silnie ze sobą zżyty i niezwykle przywiązany do tradycji! Na własnej skórze przekonują się o tym właśnie Tadeusz i jego piękna wybranka. "Familia krzywym okiem spogląda na związek Tadeusza z Krupińską. Uważają ponoć, że modelka jest zwykłą sezonową gwiazdeczką, która nie pasuje do ich tradycyjnej rodziny" - donosi...

 • Justin jej nie kocha!

  Złe wieści dla Jessiki Biel, dobre dla wielbicielek Justin Timberlake'a i wszystkich tych, których znudziły już spekulacje na temat związku tych gwiazdeczek. W wywiadzie dla gazety Daily Mirror, Mr Trousersnake ostatecznie rozwiał wszelkie wątpliwości...

 • Gosia Andrzejewicz udaje?

  Piosenkarka Gosia Andrzejewicz to atrakcyjna i bardzo utalentowana dziewczyna. Ale artystka twierdzi, że nie może sobie znaleźć mężczyzny. To bzdura.

 • WFF: Jeszcze dwa "wybuchowe" dni!

  Jedno, co na pewno można powiedzieć o tegorocznej edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego, to, że było wybuchowo, wręcz bombowo.

 • (Nie)grzeczna gwiazdka

  W Wielkiej Brytanii uwielbiają ją wszyscy: od nastolatek, przez kury domowe, aż po alternatywnych muzyków i kibiców piłkarskich. Ale Cheryl Cole nie jest wcale taką grzeczną dziewczynką, jak prezentują ją w mediach. W Polsce ukazała się właśnie debiutancka płyta gwiazdy zatytułowana "3 Words".

 • Afrodyta i Maja: Czy naprawdę różni je wszystko?

  Pierwsza z nich jest ulubienicą mediów, a fani na myśl o anielsko pięknej idolce wzruszają się, przypominając dramatyczne zmagania gwiazdy z rakiem. Druga z nich jest w stanie wojny z dziennikarzami, a fanów intryguje niecodzienną urodą i drażni prowokacjami. Na początku lipca do sklepów trafiły albumy Kylie Minogue i M.I.A. - bo o nich mowa - odpowiednio "Aphrodite" i "Maya".

Dyskusje na temat: piękna gwiazdeczka