• Informacje na temat:

  piękna keira

Artykuły na temat: piękna keira
 • Colin Farrell ma romans!?

  ...- Jest naprawdę cudowna i piękna. Niesamowicie inteligentna, bystra, utalentowana, kreatywna, hojna... - mówi 34-letni Farrell. Kim tak zachwyca się irlandzki przystojniak? Niestety, nie swoją(...) Knightley (25 l.), z którą zagrał w swoim najnowszym filmie "London Boulevard". Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na żywo", Colin i Keira znają się już od kilku lat. W 2008 roku spotkali się na gali...

 • Keira Knightley topless na okładce "Interview"

  Keira Knightley odsłoniła piersi na okładce najnowszego numeru magazynu "Interview".

 • Paranoje agentki Scully czyli życie po „Archiwum X”

  ...niezbicie świadczy o godnej pochwale tendencji do przedkładania piękna wewnętrznego nad fizyczne. „The Fall” nie jest filmem familijnym. W tym przypadku niepozorna pani Spector to tylko zmyślna...

 • Keira Knightley zmienia płeć?

  Keira Knightley ( "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" , "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" ) przypuszczalnie wystąpi w filmie "Soldier Girl", którego akcja toczyć się ma w czasie amerykańskiej wojny secesyjnej. Piękna aktorka wcieli się w postać młodej kobiety, która... udaje mężczyznę, by móc wziąć udział w walce. Scenarzystką i eżyserką projektu jest Catherine Hardwicke, autorka

 • Alicja zabroniła pytać o Colina

  .... "Jest naprawdę cudowna i piękna. Niesamowicie inteligentna, bystra, utalentowana, kreatywna, hojna... " - komplementuje. Na ekranie istrzy, a intymne sceny łóżkowe wypadają wyjątkowo naturalnie...

 • Keira Knightley wraca do mamy

  Brytyjska aktorka Keira Knightley (19 l.) na razie nie może zamieszkać w zakupionym niedawno ekskluzywnym apartamencie w Londynie. Wróciła na jakiś czas do swoich rodziców, ponieważ w mieszkaniu jest zbyt wiele do naprawienia.

 • Keira Knightley z Adrienem Brody?

  Keira Knightley ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) być może zagra w filmie "The Jacket" u boku zdobywcy Oscara Adriena Brody'ego ( "Pianista" ). Piękna Angielka wcielić ma się w postać miłości życia głównego bohatera, nieszczęsnego skazańca. Produkcja filmu rozpocznie się w styczniu 2004 roku.

 • Keira popularna na krańcu świata

  W filmie "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata" młoda brytyjska aktorka, Keira Knightley, już po raz trzeci wciela się w rolę zafascynowanej światem piratów Elizabeth Swann.

 • Piękna muza geniuszy

  Kochanka Junga, przyjaciółka Freuda - tajemnicza Sabina Spielrein wpłynęła na rozwój psychoanalizy, jak nikt inny. 4 listopada w kinach zobaczymy film "Niebezpieczna metoda", opowieść o tej tajemniczej muzie geniuszy. W głównej roli Keira Knightley.

 • Keira Knightley w więzieniu sławy

  Już 4 lutego na polskich ekranach pojawi się "Londyński bulwar" w reż. Williama Monahana. Zapowiada się, że będzie to "londyński Bodyguard", lecz znacznie mroczniejszy niż pamiętny film z parą Costner-Houston.

Dyskusje na temat: piękna keira
 • Re: Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  Prawdziwy facet nie lubi obfitych biustów. Typ dla konesera to Keira Knightley. Piękna, oryginalna i intrygująca uroda, a co najważniejsze: żadnych obleśnych dziar, hieroglifów i bohomazów na ciele... (naturalnej urody jeszcze nikt nie poprawił, dla faceta z klasą liczy się wyłącznie naturalna uroda).