• Informacje na temat:

  piękna narzeczona

Artykuły na temat: piękna narzeczona
 • Książę Harry naraził się siostrze narzeczonej! Odgryzła się!

  Książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) niedługo biorą ślub, a na horyzoncie pojawiły się pierwsze zgrzyty! Wygląda na to, że członek rodziny królewskiej powiedział o dwa słowa za dużo…

 • Wenecja gotowa na ślub George'a Clooneya

  Władze Wenecji zapowiedziały, że wyłączą z ruchu ulice sąsiadujące z Pałacem Cavalli, gdzie w weekend George Clooney poślubi narzeczoną Amal Alamuddin.

 • Piotr Gąsowski zrobił Hannie Śleszyńskiej piękną niespodziankę!

  Hanna Śleszyńska niedawno świętowała swoje 60. urodziny. Jej były partner i ojciec młodszego syna, Piotr Gąsowski (55 l.), zorganizował dla niej z tej okazji przyjęcie-niespodziankę, które przeszło najśmielsze oczekiwania aktorki.

 • "Demon": Marcin Wrona kręci nowy film

  15 września padł pierwszy klaps na planie "Demona" - nowego filmu zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni, Marcina Wrony ("Chrzest").

 • Krzysztof Rutkowski szykuje się do ślubu! Narzeczona pochwaliła się sukniami!

  Ślub Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.) i Mai Plich zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego więc, że przygotowania do tego wydarzenia ruszyły pełną parą i przyszła panna młoda pochwaliła się sukniami, jakie wybrała na ten wyjątkowy dzień.

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona" Marcina Wrony

  Padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni - Marcina Wrony, autora głośnego "Chrztu". Film "Demony" oparty jest na motywach sztuki teatralnej "Przylgnięcie" Piotra Rowickiego.

 • Janusz Gajos odbił koledze narzeczoną. Aktorzy do dzisiaj ze sobą nie rozmawiają?

  Kobieta, w której zakochał się Janusz Gajos (78 l.), była zaręczona z innym. Aktor postawił jednak na swoim i doprowadził do rozstania. Kolega do dzisiaj nie może mu tego zapomnieć...

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.

 • Mister Polski na wakacjach z piękną Miss. Nie mogli się od siebie oderwać!

  Jakub Kucner (30 l.) w 2017 roku wygrał konkurs Mistera Polski. Nie udało mu się jednak - podobnie jak Jankowi Dratwickiemu i Rafałowi Jonkiszowi - dorównać popularnością Rafałowi Maślakowi. Mimo wszystko przystojny trener robi wszystko, by było o nim głośno. Ostatnio wybrał się wraz z narzeczoną Karoliną Zagozdon na wakacje do Tunezji. Dziewczyna jest modelką, od kilku lat funkcjonuje jako bizneswoman, a w przeszłości startowała nawet w wyborach Miss Polski 2006. Zobaczcie, jak para bawi się...

 • T. Cruise: Nadzwyczajna narzeczona

  Tom Cruise (43 l.) przyznał niedawno, że od kilku tygodni spotyka się z aktorką Katie Holmes (27 l.). Gwiazdor, który od swej wybranki jest starszy o 16 lat, oświadczył, że jest bardzo szczęśliwy, a Katie to niezwykła kobieta.

Zdjęcia na temat: piękna narzeczona
Dyskusje na temat: piękna narzeczona