• Informacje na temat:

  piękna obsada

Artykuły na temat: piękna obsada
 • "M jak miłość": Piękna tancerka dołączyła do obsady. Olek będzie miał z nią romans?

  Rola tancerki w "M jak miłość" nie jest pierwszym wyzwaniem aktorskim, jakiemu Hanna Żudziewicz zdecydowała się stawić czoła. Niedawno mieliśmy okazję oglądać ją jako klientkę atelier mody Sabiny Weksler (Urszula Dębska) w jednym z odcinków "Pierwszej miłości". Wszystko wskazuje na to, że tym razem piękna tancerka zagości na naszych ekranach na dłużej i dostanie możliwość udowodnienia, że...

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Agata Kulesza: To, czy będziemy mieć piękną starość, zależy tylko od nas

  ...miałam pracować: reżyser Łukasz Palkowski, autor zdjęć Marian Prokop, bardzo dobra obsada aktorska, cała ekipa. Znowu jednak wybrała pani dramatyczną rolę. - Mam wrażenie, że kamera i reżyserzy(...). - Zmarszczki nie są moim zmartwieniem. Niech sobie będą. A co pani myśli na temat obecnego kultu młodości - tych operacji, medycyny estetycznej. - Starość bywa piękna i szczęśliwa, to w dużej...

 • Zbigniew Buczkowski zagra w Hollywood?

  Zbigniew Buczkowski i Lilianna Głabczyńska zagrają razem w hollywoodzkiej produkcji? - Propozycję dostałem i przyjąłem - zapewnia Buczkowski. Aktor zaproponował też do obsady swoją koleżankę.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołączyła do obsady serialu

  ...jest zbyt... piękna, by je zagrać. Agnieszka Warchulska szybko zdobyła sympatię widzów, udowadniając każdym swoim kolejnym wcieleniem, że dobrze zrobiła, rezygnując z anglistyki na rzecz...

 • Cara Delevingne w nowym filmie Luca Bessona

  Luc Besson ogłosił obsadę swej nowej produkcji - filmu science-fiction "Valerian". W obrazie główne role zagrają Dane DeHaan i Cara Delevingne - francuski reżyser poinformował w pierwszym w życiu wpisie na Twitterze.

 • "Pierwsza miłość": Marta Wierzbicka dołącza do obsady!

  Kogo zagra aktorka znana z roli Oli w "Na Wspólnej"?

 • Borys Szyc: Niespokojny duch

  W tym sezonie Borys Szyc dołączył do obsady hitowego serialu "Lekarze", gra w "Czasie honoru", a na deskach teatru pojawia się w dwóch głównych rolach. Choć mawiają, że jeszcze trochę, a wyskoczy z lodówki, to chciałoby się mieć taką lodówkę.

 • "Nocny recepcjonista": Polska premiera thrillera z gwiazdorską obsadą

  "Nocny recepcjonista" to współczesna interpretacja bestsellerowej powieści szpiegowskiej Johna le Carré o tym samym tytule. Wciągający thriller zaprezentowany w klimacie przywodzącym na myśl najlepsze produkcje szpiegowskie, przedstawia losy Jonathana Pine’a, byłego żołnierza, który zostaje zwerbowany przez agentkę wywiadu do podążania śladem bezwzględnego handlarza bronią. W rolach głównych zobaczymy Toma Hiddlestona, Hugh Lauriego, Olivię Colman i Elizabeth Debicki.

 • "Tajemnice lasu": Baśnie braci Grimm w gwiazdorskiej obsadzie

  Klątwy, złe moce, czary, magiczny las i heroiczna walka o realizację marzeń. Do tego najbardziej znani bohaterowie baśni braci Grimm, znakomita muzyka oraz gwiazdorska obsada. Już w najbliższy piątek, 13 lutego, na ekranach polskich kin pojawią się "Tajemnice lasu".

Zdjęcia na temat: piękna obsada
Dyskusje na temat: piękna obsada