• Informacje na temat:

  piękna płyta

Artykuły na temat: piękna płyta
Wideo na temat: piękna płyta
 • Kazadi śpiewa w "Dzień Dobry TVN"! Pięknie?

  'Patriszja' Kazadi nadal próbuje podbić polski rynek muzyczny. Niestety, pierwsza płyta okazała się totalną klapą. Czy z drugim krążkiem pójdzie jej lepiej. Na razie celebrytka TVN promuje swój nowy singiel "Na zawsze", którym próbowała zawojować Opole. Bezskutecznie. W "Dzień Dobry TVN" zaprezentowała bardziej liryczną wersję utworu. Brzmi lepiej? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Ciężarna Iwona Węgrowska kręci z byłym Dody!

  Iwona Węgrowska pracuje nad płytą z Tomkiem Lubertem. Były muzyk Dody będzie współproducentem oraz kompozytorem większości kompozycji, które trafią na płytę. Premiera planowana jest najpóźniej na marzec przyszłego roku. Album promować będzie singiel „Licznik strat”. - Dla mnie zawsze się liczyło, żeby linia melodyczna była piękna, aby wszyscy mogli zaśpiewać, zatańczyć i się rozpłakać – mówi

Dyskusje na temat: piękna płyta
 • Re: Co do studiów medycznych, wspominam...

  Odkąd pierwszy raz zobaczyłem ją w tv zwróciłem na nią uwagę bo ma fajną, oryginalną urodę i ciekawie się wypowiadała. Później dowiedziałem się, że jest wokalistką i zupełnie przez przypadek trafiłem na jej koncert-jest świetna, tworzy wspaniały klimat i kontakt z słuchaczem, piękna barwa głosu. Podobno niedługo ma się ukazać jej płyta, na którą niecierpliwie czekam!