• Informacje na temat:

  piękna pogoda

Artykuły na temat: piękna pogoda
 • Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Jej talent szedł w parze z oszałamiającą urodą. Rozbierane sceny wzbudzały zachwyt i oniemienie widowni. W epoce PRL-u pragnęli jej wszyscy mężczyźni...

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Z "brzydkiego kaczątka" zmieniła się w piękną kobietę!

  Julia Kamińska w niczym dziś nie przypomina dziewczyny, jaką była, gdy grała Ulę Cieplak w niezapomnianej "BrzydUli". Z "brzydkiego kaczątka" przeistoczyła się w piękną, elegancką i świadomą swojej urody kobietę!

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Jacek Borkowski zauroczony prezenterką pogody?!

  Niedawno wyznał tygodnikowi "Na żywo", że szuka młodszej kobiety. Teraz na jednej z imprez Jackowi Borkowskiemu, wpadła w oko Paulina Koziejowska, piękna prezenterka pogody w Nowa TV. Nie odstępował jej na krok, a ona nie miała nic przeciwko jego zalotom. - Niech robią nam zdjęcia, w końcu jestem singielką - żartowała, gdy zaciekawieni fotoreporterzy poprosili parę o pozowanie do zdjęć...

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • Marta Manowska miała wypadek! „Dzisiaj coś poszło nie tak”!

  Piękna wiosenna pogoda sprzyja ostatnio aktywnościom na świeżym powietrzu. Na taki sposób spędzania wolnego czasu skusiła się także w weekend Marta Manowska (34 l.). Jednak jak się okazało, nie uważała ona dostatecznie podczas tego wypoczynku i wówczas doszło do wypadku.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Julia Pietrucha (28 l.) i Ian Dow (33 l.) tworzyli kolorową parę. Siedem lat temu wzięli ślub w obrządku buddyjskim. Niestety, piękna miłość się skończyła, a Ian chce pozwać byłą ukochaną do sądu.

 • Siwiec z Amaro na luksusowym jachcie

  Natalia Siwiec i Wojciech Modest Amaro spędzili niedawno wspólne popołudnie na luksusowym jachcie. Co ich łączy?

Zdjęcia na temat: piękna pogoda
Wideo na temat: piękna pogoda
 • Badach zdradził, gdzie spędził z Kwaśniewską wakacje

  Od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha niebawem minie rok. Młode małżeństwo stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. O ich egzotycznych wyjazdach pisały wszystkie media. W ostatnich miesiącach postawili jednak na patriotyzm i "zasłużony" urlop spędzili w kraju. "Pogoda była tak piękna, że aż żal było wyjeżdżać" - zdradził mąż Kwaśniewskiej. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: piękna pogoda
 • Re: "M jak miłość": Czy Tomek powróci?

  Odzyska przytomoność i powie co ja tu robię

 • Re: "Na Wspólnej": Życie po rozstaniu

  Kiedyś była Izaura , dynastia a teraz tok shoki i inne tasiemce A na spacer może bo taka piękna pogoda nie szkoda prze TV siedzieć ?

 • Re: Serialowy przewodnik

  piękna telenowela, niczym Pogoda dla bogaczy i jak widać zasada jest podtrzymywana - jeśli już wszyscy ze wszystkimi spali to odnajdował się bądź wracał lub wracała nowa postać i akcja na kilkanaście odcinków była zapewniona

 • Re: "M jak miłość": Oskarżony...

  Po prostu nie oglądaj. Tak zrobiłam i nie wkurza mnie chory scenariusz, nie interesują mnie intrygi i pomysły nie wiadomo skąd wzięte, aby to się ciągnęło. Lato, piękna pogoda, szkoda czasu na te opowieści. Teraz idę na wieczorny spacer z dziećmi. Trochę zdrowia przed snem. Pozdrawiam!

 • Re: "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  , które Wy nazywacie „zakodowanymi” bo Was na nie nie stać. Za chwilę moja piękna służąca poda mi na kolację moje ukochane krewetki z pesto oraz tatar z pstrąga, zaś na deserek czekają na mnie suflety toffi. A wy nadal chleb z Delmą i mortadelą? Piękne jest życie kiedy wokół brzydka pogoda a ja nie muszę rano nigdzie wstawać, bo moją firmę otwiera wynajęty do tego robak. Będę się wylegiwał w moim

 • Piękna pogoda i wspaniała atmosfera...

  Ale ma śliczną żonę :) tylko na taką zasługuje :)

 • Re: Piękna pogoda i wspaniała atmosfera...

  Piękni ludzie_piękna para:)

 • Re: Molly Glynn zginęła w tragicznym wypadku!

  ja jeździłam wczoraj i przedwczoraj...miałam farta bo w Lublinie piękna pogoda była i łapałam być może ostatnie promyki letniego słoneczka...fajnie było...:)

 • Re: Igraszki na łonie natury

  O czym ty gadasz, Simon? Chłopak zarobił, to ma. Bynajmniej nie słyszałam nic o tym, żeby zarabiał w sposób, który sugerujesz. Zapewne po wakacjach dowiemy się gdzie pracował, więc miło byłoby nie słyszeć takich insynuacji gdy pogoda taka piękna. Pozdrawiam.

 • Re: "Tato, a co to jest ta komunia"?

  Po co w ogóle takie rzeczy poruszane są w internecie..... bardziej autor tego tekstu to "patol" bo strasznie chce poruszyć innych. Nie ma co się przejmować serialami większość z nich to mizernota a ludzie tracą czas na ich oglądanie zamiast wyrwać się z domu... taka piękna pogoda.