• Informacje na temat:

  piękna pogoda

Artykuły na temat: piękna pogoda
 • Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Jej talent szedł w parze z oszałamiającą urodą. Rozbierane sceny wzbudzały zachwyt i oniemienie widowni. W epoce PRL-u pragnęli jej wszyscy mężczyźni...

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Dawid Woliński z wypchanymi majtkami (?) na Instagramie kłóci się z fanami

  Dawid Woliński (42 l.) przebywa obecnie na wakacjach w Afryce Południowej. Piękna pogoda i wysoka temperatura skłoniły go do „ekshibicjonizmu” i przemyśleń na temat noszenia ubrań, a raczej ich braku…

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Z "brzydkiego kaczątka" zmieniła się w piękną kobietę!

  Julia Kamińska w niczym dziś nie przypomina dziewczyny, jaką była, gdy grała Ulę Cieplak w niezapomnianej "BrzydUli". Z "brzydkiego kaczątka" przeistoczyła się w piękną, elegancką i świadomą swojej urody kobietę!

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • Kwaśniewscy byczą się na Mazurach! "Jolanta popłynęła z zięciem"

  Piękna pogoda sprzyja wypoczynkowi. Doskonale wiedzą o tym państwo Kwaśniewscy, którzy postanowili spędzić urlop na Mazurach.  Były prezydent to zapalony żeglarz. Podczas pobytu nie mogło się więc obyć bez rejsu po pięknych jeziorach. Za sterem stanął oczywiście nestor rodu, a pomagała mu ukochana córka.  W tym czasie Jolanta wraz z Kubą Badachem woleli pluskać się w wodzie. W pewnym momencie...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Marta Manowska miała wypadek! „Dzisiaj coś poszło nie tak”!

  Piękna wiosenna pogoda sprzyja ostatnio aktywnościom na świeżym powietrzu. Na taki sposób spędzania wolnego czasu skusiła się także w weekend Marta Manowska (34 l.). Jednak jak się okazało, nie uważała ona dostatecznie podczas tego wypoczynku i wówczas doszło do wypadku.

 • Siwiec z Amaro na luksusowym jachcie

  Natalia Siwiec i Wojciech Modest Amaro spędzili niedawno wspólne popołudnie na luksusowym jachcie. Co ich łączy?

Zdjęcia na temat: piękna pogoda
Wideo na temat: piękna pogoda
 • Sandra Kubicka o nowym związku: Spotkaliśmy się i od razu staliśmy się nierozłączni. Zamieszkaliśmy razem już po dwóch tygodniach

  Nowy związek pięknej Sandry Kubickiej kwitnie. Wraz z partnerem niedawno odwiedziła rodzinny kraj. Jak mu się podobało? – Ludzie są bardzo przyjaźni, pogoda jest piękna. Cóż więcej chcieć? – powiedział Kaio. Modelka przedstawiła swojego wybranka rodzinie i pokazała miasto, z którego pochodzi. W rozmowie z Mateuszem Hładkim Polka opowiedziała również o swoim poprzednim związku. (DDTVN/x-news)

 • Badach zdradził, gdzie spędził z Kwaśniewską wakacje

  Od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha niebawem minie rok. Młode małżeństwo stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. O ich egzotycznych wyjazdach pisały wszystkie media. W ostatnich miesiącach postawili jednak na patriotyzm i "zasłużony" urlop spędzili w kraju. "Pogoda była tak piękna, że aż żal było wyjeżdżać" - zdradził mąż Kwaśniewskiej. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: piękna pogoda
 • Re: "Zasada przyjemności": Trzy miasta, jedna sprawa

  Na Żoliborzu jest piękna pogoda .

 • Re: "M jak miłość": Czy Tomek powróci?

  Odzyska przytomoność i powie co ja tu robię

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  Piękna pogoda,idziemy na spacer.(dzisiaj wolne). I nam i im życzymy zdrowia.Pozdrawiam wszystkich.

 • Re: "Zniewolona": Katia trafi w ręce mordercy?

  Ale emocje! Tylko pytam dla kogo i po co? Lato, piękna pogoda, długie dni. No, ale lepiej upajać się morderstwami i intrygami. Przednia rozrywka.

 • Re: "Na Wspólnej": Życie po rozstaniu

  Kiedyś była Izaura , dynastia a teraz tok shoki i inne tasiemce A na spacer może bo taka piękna pogoda nie szkoda prze TV siedzieć ?

 • Re: Serialowy przewodnik

  piękna telenowela, niczym Pogoda dla bogaczy i jak widać zasada jest podtrzymywana - jeśli już wszyscy ze wszystkimi spali to odnajdował się bądź wracał lub wracała nowa postać i akcja na kilkanaście odcinków była zapewniona

 • Re: "M jak miłość": Oskarżony...

  Po prostu nie oglądaj. Tak zrobiłam i nie wkurza mnie chory scenariusz, nie interesują mnie intrygi i pomysły nie wiadomo skąd wzięte, aby to się ciągnęło. Lato, piękna pogoda, szkoda czasu na te opowieści. Teraz idę na wieczorny spacer z dziećmi. Trochę zdrowia przed snem. Pozdrawiam!

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Zobaczcie jaki "dramatyczny " tytuł a w środku ...bardzo dobre posunięcia szefa TVP ! Kiedy jak nie zimą najlepsze seriale , kiedy najwięcej czasu ludzie poświęcają na oglądanie telewizji ? zimą czy jak piękna pogoda wiosną czy latem ! Żałosny i tendencyjny artykuł ! Napisz coś pis maku o pięknie zrobionym i puszczonym na cały świat festiwalu piosenki dla dzieci ! Zatkało kakało , prawda

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Zobaczcie jaki "dramatyczny " tytuł a w środku ...bardzo dobre posunięcia szefa TVP ! Kiedy jak nie zimą najlepsze seriale , kiedy najwięcej czasu ludzie poświęcają na oglądanie telewizji ? zimą czy jak piękna pogoda wiosną czy latem ! Żałosny i tendencyjny artykuł ! Napisz coś pis maku o pięknie zrobionym i puszczonym na cały świat festiwalu piosenki dla dzieci ! Zatkało kakało , prawda