• Informacje na temat:

  piękna posłanka

Artykuły na temat: piękna posłanka
 • Posłanka Nowoczesnej i Jarosław Kaczyński zostali rodzicami!

  Jak dowiedział się "Fakt", posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska (34 l.) i jej mąż prawnik Jarosław Kaczyński zostali rodzicami!

 • Straciła pracę przez rozwód?

  Piękna posłanka Joanna Mucha nie prowadzi już zajęć ze studentami na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Czy jej życie prywatne mogło mieć z tym coś wspólnego?

 • Joanna Mucha musiała przejść odwyk?!

  ...obciążono ją również za odkryty dach na Stadionie Narodowym podczas meczu Polska-Anglia, który przez ogromną ulewę nie doszedł do skutku. Joanna Mucha straciła posadę w atmosferze skandalu! Piękna ministra(...) przed Muchą kolejne, trudne zadanie. Najładniejsza polska posłanka została właśnie rzeczniczką kampanii wyborczej PO. Czy tym razem uda jej się uniknąć rażących wpadek?

 • Nawrócenie diablicy

  Jest rozpieszczona, oschła, kapryśna i bardzo pewna siebie. Typ zarozumiałej, wyniosłej księżniczki, której nikt nawet nie śmie się przeciwstawić. W dodatku jest piękna i przyciąga mężczyzn(...)  boksie zawodowym i jednocześnie posłanka Iwona Guzowska. Woydattówna będzie naprawdę się bać. Agresywna Daria nie da jej spokoju. Pewnego dnia skatuje córkę właściciela galerii. Czas pokaże, czy Anita...

 • Weekend w serialach

  Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

 • Bo to złe kobiety były

  Jakiś czas temu wprowadziliśmy was w świat demonicznych, wyzbytych wszelkich zahamowań mężczyzn z seriali. Teraz przyszedł czas, aby uzupełnić naszą listę o kilka postaci kobiet zimnych i wyrachowanych.

 • Skrzynecka podsumowuje

  Chwilowa przerwa w emisji telewizyjnych tanecznych show, skłania do refleksji nad dotychczasowymi ich edycjami. Poprosiliśmy o krótkie podsumowanie Katarzynę Skrzynecką, prowadzącą "Taniec z gwiazdami".

Wideo na temat: piękna posłanka
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.