• Informacje na temat:

  piękna rosjanka

Artykuły na temat: piękna rosjanka
 • Poślubi Ukrainkę

  Frontman amerykańskiego zespołu nu-metalowego Limp Bizkit, Fred Durst , już w styczniu 2011 roku stanie na ślubnym kobiercu. Jego wybranką okazała się piękna Ukrainka Ksenia Beriazyna.

 • Piękna modelka jako meduza

  Rosyjska piękność - Natalia Vodianova przeżywa kolejny rozkwit swojej kariery. Modelka, która przez media nazywana jest Kopciuszkiem (zaczynała jako sprzedawczyni warzyw), coraz częściej udziela się w kampaniach reklamowych największych domów mody. Ostatnio zagrała też w epickiej superprodukcji "Starcie Tytanów" rolę... meduzy.

 • Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. Fani zachwyceni!

  47-letnia Izabella Scorupco pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie w bikini.

 • Eurowizja 2014: Cleo broni Rosjanek

  Wokalistka Celo skomentowała incydent podczas eurowizyjnego występu rosyjskich wokalistek z zespołu Siostry Tołmaczowe.

 • „Zawód: Amerykanin”: Drugi sezon od 25 kwietnia w FOX

  ...kochanka. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy miłością do swojej żony Sandry (Susan Misner) oraz pogłębiającym się uczuciem do Niny. Agent FBI nie ma pojęcia, iż piękna Rosjanka to w rzeczywistości...

 • Lider Limp Bizkit poślubi piękną Ukrainkę

  Frontman amerykańskiego zespołu nu metalowego Limp Bizkit, Fred Durst już w styczniu 2011 roku stanie na ślubnym kobiercu. Jego wybranką okazała się piękna Ukrainka Ksenia Beriazyna.

 • Mieczysław Hryniewicz: Od życia dostałem dużo więcej niż oczekiwałem

  Jesień życia wypełniają mu przyjemności. Lubi czytać wiersze, podróżować, kocha pracę na planie serialu. O sobie mówi, że jest dzieckiem szczęścia.

 • Piękna Aguilera wciąż na szczycie

  Na liście najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii singli ciągle panuje spore zmieszanie, nic nie zmieniło się jednak na jej szczycie. Już drugi tydzień z rzędu znajduje się tam Christina Aguilera z utworem "Beautiful". Tuż za nią pojawia się jednak pierwsza nowość, ale - co jest dużą niespodzianką - nie jest nią nowy singel Eminema, ale "I Begin To Wonder", czyli najnowsza propozycja Danii Minogue, młodszej siostry Kylie.

 • Doprowadził ją do prób samobójczych!

  ...jednak więcej. Rosjanka twierdzi, że alkohol zmienia Wooda w potwora, co mogło skończyć się dla niej tragicznie: "Czułam się strasznie, ale gdy tylko próbowałam porozmawiać o tym z Ronnie'em, mówił: Kocham cię, jesteś piękna, pójdziemy na zakupy? Czułam, że nie traktuje mnie poważnie. A ja chciałam tylko porozmawiać o swoich uczuciach z osobą, którą kocham". Ivanova dwukrotnie próbowała się...

 • Serialowa "Mała Moskwa"

  W niedzielę, 7 marca, TVP1 rozpoczyna emisję 4-odcinkowego serialu "Mała Moskwa", będącego rozwinięciem filmu Waldemara Krzystka - laureata gdyńskich Złotych Lwów w 2008 roku.