• Informacje na temat:

  piękna salma hayek

Artykuły na temat: piękna salma hayek
 • Salma Hayek myślała, że nie może mieć dzieci! "To było straszne!"

  Salma Hayek (48 l.) była przekonana, że nigdy nie zostanie mamą!

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • Salma Hayek: W ciąży przytyłam 22 kg. Wyglądałam monstrualnie

  Choć 47-letnia Salma Hayek od lat uchodzi za symbol seksu, prywatnie nie należy do kobiet, które specjalnie dbają o to, by wyglądać kusząco.

 • Salma Hayek w odmętach?

  Salma Hayek ( "Frida" , "Desperado 2" ) być może zagra w nowym filmie Jamesa Camerona ( "Terminator 2: Ostateczna rozgrywka" , "Prawdziwe kłamstwa" , "Titanic"). Piękna Meksykanka ma objąć rolę zmarłej w 2002 roku Audrey Mestre - znakomitego nurka. Projekt opowie dzieje Mestre i jej słynnego męża - Francisco "Pipina" Ferrerasa.

 • Salma Hayek rozkręca biznes

  Aktorka Salma Hayek zamierza zdradzić wszystkim sekrety swojej urody, tworząc linię kosmetyków przeciwko starzeniu się skóry. Linia kosmetyków Nuance składać się będzie w dużej mierze z naturalnych składników pochodzących z Ameryki Południowej.

 • Salma Hayek dziewczyną Bonda?

  Salma Hayek ("Desperado", "Bardzo dziki zachód") jest kolejną aktorką, której nazwisko łączy się z przygotowywaną obecnie już dwudziestą opowieścią o przygodach Jamesa Bonda. Piękna Meksykanka ma podobno w "Bondzie 20" zagrać dziewczynę słynnego agenta. Jest więc kolejną w ostatnich miesiącach kandydatką do tej roli.

 • ...matką nadopiekuńczą" - wyznała w jednym z wywiadów. W młodości dla Maćka chyba tyle czasu nie miała... Piękna Monica Bellucci (49 l.) swoją drugą córkę Leonie urodziła dość późno, bo w wieku 45 lat. Ojcem córki jest oczywiście jej mąż, Vincent Cassel. Salma Hayek (47 l.) też zdecydowała się na urodzenie dziecka dość późno. Wcześniej ważniejsza była jej kariera aktorka. W wieku 41 lat...

 • Salma Hayek reżyseruje Prince'a

  "Te Amo Corazon" to tytuł najnowszego przeboju Prince'a. Utwór promuje nowy album tego cenionego amerykańskiego artysty, zatytułowany "3121". Wideoklip do piosenki, który już możecie oglądać na stronach INTERIA.PL, wyreżyserowała słynna latynoska aktorka Salma Hayek.

 • Salma Hayek w "Sin City 2"?

  Salma Hayek ( "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , "Po zachodzie słońca" ) najprawdopodobniej po raz kolejny wystąpi w filmie reżyserowanym przez Roberta Rodrigueza ( "Od zmierzchu do świtu" , "Mali agenci 3D" ). Tym razem piękna meksykańska aktorka pojawić ma się na planie kontynuacji przeboju "Sin City - Miasto Grzechu" .

 • Piękna brzydula Betty

  Już w najbliższy poniedziałek, 3 września widzowie Dwójki będą mogli zobaczyć nowy serial komediowy "Brzydula Betty". Serial, którego producentką jest Salma Hayek, zdobył ogromną popularność w USA oraz wiele nagród.