• Informacje na temat:

  piękne ciała

Artykuły na temat: piękne ciała
 • Tracy Griffith gwiazdą internetu: Duże jest piękne!

  Pochodząca z Teksasu Tracy Griffith (34 l.) chce być inspiracją dla puszystych kobiet, które mają problem z akceptacją własnego ciała.

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • Lara Gessler tłumaczy się ze zdjęcia gołej pupy! "Uznałam je za piękne"

  ...z wakacji na Sycylii. Uwagę przykuły jednak nie piękne widoki, a gołe pośladki wschodzącej gwiazdy salonów.  Szybko okazało się też, że zdjęcie to zwiastun otwarcia nowego rozdziału w jej życiu(...) chodziło wcale o zszokowanie opinii publicznej.  "Po prostu uznałam je za piękne. Nie chodzi o to, że ja byłam na nim piękna, tylko emocje z nim związane. Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Andrzej Sołtysik (50 l.) dwa lata temu wziął ślub z o wiele od siebie młodszą Patrycją Czop (27 l.). Dziennikarz śmiało może chwalić się taką żoną!

 • Startuje 8. edycja festiwalu "Pięć Smaków"

  "Bez przebaczenia", "Niech zatańczą kule", "Raid" - m.in. te produkcje znajdą się w programie 8. edycji festiwalu filmów azjatyckich "Pięć Smaków". Impreza potrwa w Warszawie od 12 do 20 listopada. Seansom towarzyszyć będzie cykl wykładów "Ciało i seksualność w Azji".

 • Katarzyna Glinka kusi kształtami nad polskim morzem! Co za ciało!

  Katarzyna Glinka (41 l.) nie gości zbyt często na okładkach gazet, a już w szczególności tych, w których pokazuje się trochę więcej ciała. Dlatego jej fani nie mają zbyt wielu okazji do zobaczenia tego, co skrywa pod ubraniami. A jest na co popatrzeć!

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Luxuria Astaroth chwali się ciałem!

  ...którym pozuje topless. W podpisie poinformowała, że tak wygląda obecnie, a jej waga to 59 kilogramów. Fani wręcz nie mogą się jej nachwalić! "Wow. Piękne ciało", "Jest idealnie, kobieco", "Pięknie...

 • Ewa Kasprzyk: Czasem trzeba pokazać majtki

  Ewa Kasprzyk, to z pewnością najbardziej doświadczona i najjaśniej święcąca gwiazda tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jest pewną siebie kobietą, która nie boi się śmiałych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, ale widać nie traci, a wręcz zyskuje nimi sympatię widzów.

Zdjęcia na temat: piękne ciała
Wideo na temat: piękne ciała
 • Edyta Herbuś zdradza receptę na krągłą pupę: Życie z pasją i słońcem

  Edyta Herbuś jest przeciwniczką narzucania sobie przesadnych ograniczeń. Dba o figurę, ale nie katuje się restrykcyjnymi dietami. Jej zdaniem o kobiecym pięknie decyduje przede wszystkim życie z pasją i pozytywne podejście do świata w połączeniu ze zdrowym stylem odżywiania. – Uważam, że ciało jest piękne wtedy, kiedy jest mu przyjemnie i kiedy o nie dbamy. Można znaleźć bardziej przyjemne

 • Ola Ciupa: Chciałabym być zabawna, seksowna i inteligentna

  Kiedy jechała na Eurowizję jako "praczka Donatana", nie przypuszczała, że jej kariera nabierze takiego rozpędu! Ola Ciupa została niedawno prezenterką jednej ze stacji muzycznych. Jak mówi, w nowej roli chciałaby dać się poznać jako osoba „zabawna, seksowna i inteligentna”. Dodaje jednak, że piękne ciało to nie wszystko. – Potrzebna jest jeszcze osobowość – mówi.

Dyskusje na temat: piękne ciała
 • Re: Sesja w basenie? Czemu nie! Oni nie wstydzą się swoich ciał

  Oczywiście, że mają piękne ciała, bo przecież całe życie spędzają tylko jego pielęgnowaniu: zabiegi SPA, kąpiele w solach algowo-termalnych, kosmetyczki, kliniki chirurgii plastycznej... można by tak wymieniać bez końca. Przeciętny zjadacz chleba może najwyżej popluskać się w wannie z dodatkiem soli albo skoczyć do kosmetyczki, ale na poprawianie urody skalpelem czy częste wizyty w SPA już raczej

 • Re: "Pierwsza miłość": Wstydźmy się za te lata

  Ten niby katolicki (bo fałszywy) świat już okaczał całkiem pod cichym przywództwem rydza. Piękne ciała pięknych kobiet - to warto pokazywać, a nie procesje w czarnych strojach z Jasnej Góry.

 • Re: Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  Zakrywanie i chowanie, pięknych kształtów, oraz części ciała, jest zbrodnią. Powinno być karane sądownie. A tak poważnie, póki mają co pokazać, póki są piękne i młode, niech ciut ciut, bez przesady, dadzą nam oczy nacieszyć.

 • Re: "M jak miłość": Pakuje się w kłopoty?

  Młode ,kobiece ciało jest piękne. Jak to dobrze ,że są młode kobiety lubiące dojrzałych mężczyzn ,a nie ich portfel. Patrząc na współczesnych młodych ludzi ,wiem że mi młodego kobiecego ciała nie zabraknie do końca swych dni !

 • Re: Anna Dymna nie wstydzi się, że kiedyś chętnie pokazywała... biust!

  W dzisiejszych rolach też powinna pokazywać biust i nie tylko biust! Ludzkie ciało nawet jak już niemłode też potrafi być piękne, a przede wszystkim uczciwie naturalne! Nie ma się czego wstydzić, wręcz przeciwnie - trzeba budować w narodzie świadomość ciała i otwartość na nagość!

 • Re: "Singielka": Dominika Gwit zaręczy się w Wielkanoc?

  młoda,zdrowa,wygimnastykowana więcej niż nie jeden chudzielec dziewczyna,odczepcie sie od niej,popatrzcie na swoje "piękne" niedożywione ciała,sztuczne piersi,sztuczne wargi itd.... !!

 • Re: "Na Wspólnej": Piersi Renaty Dancewicz zostały okrzyknięte najpiękniejszym biustem w Polsce!

  Tak na logikę biorąc, to czym jest biust ? Jest to przecież taka sama część ciała jak ręka czy szyja. Jeżeli są piękne, to dlaczego je szczelnie chować ? Nikt przecież nie zasłania pięknych szczytów gór, pięknych łąk, czy plaż. A przecież jedno i drugie stworzył Bóg. Ktoś nam po prostu kiedyś wmówił, że pokazywanie biustu jest nieetyczne. W Afryce czy w Ameryce południowej lub na Nowej Gwinei

 • Re: "Klan": Maciek pożałuje, że zwolnił Kasię

  Rzeczywiście pisanie, że dziecko z zespołem Downa jest gorsze jest największą bzdurą. Dzieci są takie same. Śmie stwierdzić, że od Pani Agi jest bardziej kochane, bo czuję bo reaguje... Klan łamie monopol wśród seriali, gdzie tylko są piękne młode ciała i nic po za tym. Dziękuję Klanowi za wszystko...

 • Re: "Przyjaciółki": Ewa Kasprzyk nie chce wyglądać jak dzidzia-piernik!

  W krajach południowych, piękne są zwykle tylko dojrzałe kobiety. Młode Hiszpanki nie mają za grosz klasy, nie potrafią się ładnie ubrać, poruszać, czy zachowywać. Dojrzałe kobiety mają dużo ładniejsze ciała od młodych, są bardziej zadbane, mają lepszy gust. Z klasą człowiek się rodzi, albo nabywa ją z wiekiem. Prawda jest taka, że mężczyźni wcale nie wolą młodych, 99% zawsze wybierze starszą od

 • Re: "Ania z Zielonego Wzgórza": Rudzielec z temperamentem

  W 1917 roku były równie piękne kobiety - jak wygląda dzisiaj w 2017 roku ich piękno ?? - na tym prostym przykładzie widać wyraźnie że filozofia " tylko ciało, wszystko dla ciała" to ułuda i kto będzie na niej budował swoje życie, tego życie się zawali prędzej czy później bo ciało jest kruche, starzeje się. Okładka nie świadczy o książce. Dobra książka i bez pięknej okładki obejdzie się, ale słaba